بورس پرس
1401/03/03
08:58
توقف۱۱ نماد،روز آخر ۳ سهم، محدودیت حجمی ۳ شرکت+ تکرار اشتباه بورس تهران!

نماد ۱۱ شرکت بسته و برای ۳ سهم محدودیت حجمی تعیین شد و در برابر آخرین روز مهلت معامله ۳ شرکت، اشتباه بورس تهران در اعلام تمدید تعلیق نمادها تکرار شد !

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، قبل از آغاز معاملات بازار سهام در سومین روز خرداد ، نماد شرکت های سرمایه گذاری سیمان تامین، بانک تجارت، گروه صنعتی بارز، فروسیلیس ایران، بیمه دی و توسعه صنایع و معادن کوثر به دلیل اعلام رویدادهای مهم برای یک ساعت متوقف شد.


شرکت های تامین سرمایه خلیج فارس، بانک گردشگری ، مس افق کرمان ، کشت و صنعت جوین و رهشاد سپاهان هم برای دو روز کاری از تابلو معاملات خارج شدند.


در این میان امروز آخرین مهلت خرید و فروش سهام سه شرکت البرز دارو ، سبحان دارو و بانک صادرات و قبل از برگزاری مجمع سالانه و فوق العاده و عادی به طور فوق العاده است.


بورس تهران هم با ادامه اشتباه در اعلام تمدید تعلیق شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت ، زمان تعلیق دوباره نمادهای " وسکرمان، و سمازن، وسهرمز، وسهمدا، وسگلستا، وسگیلا، وسکرشا، وسقم، وسیستا، وسرضوی، وسخراج، وسمرکز، وساشرقی، وسلرستا، وسیزد، وسکرد، وسکهبو را ۲۸ اسفند سال قبل اعلام کرد اما این زمان برای نمادهای " وساربیل ، وسخراش، وسخوز، وسصفا، وسزنجان و وسبوشهر" ۳۱ مرداد تعیین و اعلام شده است !


علاوه بر این امروز برای سه نماد فرابورسی "ددانا، فروسیل و حگهر" محدودیت حجمی حداکثر ۲۰ ، ۱۵ و ۵۰ هزار سهمی تعیین شد.


حجم مبنای نماد معاملاتی " وسنا " از امروز طبق مقادیر مرتبط با فرمول حجم مبنا در تابلو مربوطه محاسبه و اعمال می شود.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressirانتهای پیام


انتهای خبر

0
0