بیدار بورس
1402/02/18
14:38
🔴روز تلخ بورس بازارسرمایه برای دومین روز متوالی روند منفی سنگینی را تجربه کرد و در نتیجه آن دومین ریزش تاریخی بورس رقم خورد و شاخص بیش از 125 هزا...

🔴روز تلخ بورسبازارسرمایه برای دومین روز متوالی روند منفی سنگینی را تجربه کرد و در نتیجه آن دومین ریزش تاریخی بورس رقم خورد و شاخص بیش از ۱۲۵ هزار واحد کاهش داشت.


ارزش معاملات خرد بازار سهام نسبت به پیک ۲ روز گذشته با کاهش ۵۰ درصدی همراه بود و به ۱۲۲۰۰ میلیارد تومان رسید.


بر اساس قانون بعد از صعود یا نزول ۵ درصدی سازمان بورس مجاز است دستور تعطیل و یا توقف تمام یا بخشی از معاملات هر یک از بورس ها یا بازارهای خارج از بورس را حداکثر به مدت سه روز کاری صادر نماید.


به عقیده برخی از کارشناسان توقف معاملات تبعات منفی دارد و با بسته شدن بورس حال آن بهبود نخواهد یافت.🔻از معاملات امروز چه خبر؟


در پایان معاملات امروز (دوشنبه، هجدهم اردیبهشت ماه) شاخص کل بورس پس از افت ۱۲۵ هزار و ۷۶۱ واحدی در ارتفاع دو میلیون و ۳۱۴ هزار واحد قرار گرفت.


شاخص هم وزن هم با افت ۳۷ هزار و ۱۱ واحدی در ارتفاع ۸۰۳ هزار و ۳۲۶ واحد ایستاد.🔴صدرنشین بیشترین رشد امروز در این پست علاوه بر نگاهی به بازار امروز، مروری هم بر سهم #وملی که صدرنشین بیشترین رشد امروز است، می‌اندازیم.نمادهای تاثیرگذار در شاخص‌های بورس و فرابورس


#فولاد #فارس #فملی #مارون #آریا #کگهرنمادهای پرتراکنش در شاخص‌های بورس و فرابورس


#پی‌پاد #خساپا #وبملت #خاور #فرود #فجهانبرترین‌های تقاضا


#خکمک #سخواف #کاریز #شلعاب #خوسازبرترین‌های عرضه


#دی #شستا #خودرو #خساپا #کرمانخروج پول هوشمند


#ضمان #بازده #وامین #خساپا #خودرومنابع: کدال، انیگما، بورس ویو و TSETMC#گزارش_بازار

انتهای خبر

0
0