بیدار بورس
1402/02/17
14:33
🔴شاخص کانال دو میلیون و 500 هزار واحد را از دست داد بازارسرمایه بعد از چندین روز مثبت بودن و فتح کانال‌های جدید امروز ریزش بسیار سنگینی را تجربه ک...

🔴شاخص کانال دو میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را از دست دادبازارسرمایه بعد از چندین روز مثبت بودن و فتح کانال‌های جدید امروز ریزش بسیار سنگینی را تجربه کرد و بیش از ۹۵ هزار واحد نزول کرد که در نتیجه آن کانال دو میلیون و ۵۰۰ هزار واحد را از دست داد.


شاخص کل هم وزن نیز امروز پا‌به‌‌پا همراه با شاخص کل ریخت و با کاهش ۳.۴۵ درصدی به سطح ۸۴۰ هزار واحدی بازگشت.


برخی از کارشناسان ریزش امروز بازار را ناشی از یک جو روانی می‌دانند و معتقدند که فروشنده‌های بازار در روزهای آتی پشیمان خواهند شد اما برخی دیگر این مهم را به نحوه خرید و فروش صندوق توسعه و تثبیت بازار ربط داده‌اند.🔻از معاملات امروز چه خبر؟


در پایان معاملات امروز (یکشنبه، هفدهم اردیبهشت ماه) شاخص کل بورس پس از افت ۹۵ هزار و ۴۳ واحدی در ارتفاع دو میلیون و ۴۴۰ هزار واحد قرار گرفت.


شاخص هم وزن هم با افت ۳۰ هزار و ۶۶ واحدی در ارتفاع ۸۴۰ هزار و ۳۴۲ واحد ایستاد.🔴صدرنشین بیشترین افت هفت روزه در این پست علاوه بر نگاهی به بازار امروز، مروری هم بر سهم #تاصیکو که صدرنشین بیشترین افت هفت روزه است، می‌اندازیم.نمادهای تاثیرگذار در شاخص‌های بورس و فرابورس


#فولاد #فملی #فارس #مارون #کگهر #آریانمادهای پرتراکنش در شاخص‌های بورس و فرابورس


#خساپا #پی‌پاد #خودرو #فرود #دی #خکرمانبرترین‌های تقاضا


#خکمک #پی‌پاد #سخواف #فرود #کاریزبرترین‌های عرضه


#دی #شستا #کرمان #وبصادر #خودروخروج پول هوشمند


#دریا #رابین #سام #اوج #شستامنابع: کدال، انیگما، بورس ویو و TSETMC#گزارش_بازار

انتهای خبر

0
0