بیدار بورس
1402/02/10
15:29
🔴واکنش مثبت بورس به استیضاح فاطمی امین بازارسرمایه در دومین روز هفته روند مثبتی را تجربه کرد و توانست بیش از 30 هزار واحد صعود کند. رشد بازارسرمای...

🔴واکنش مثبت بورس به استیضاح فاطمی امینبازارسرمایه در دومین روز هفته روند مثبتی را تجربه کرد و توانست بیش از ۳۰ هزار واحد صعود کند.


رشد بازارسرمایه در حالی رقم خورد که پس از کش و قوس‌های فراوان امروز پای وزیر صمت به مجلس باز شد و در نتیجه آن شاهد مثبت شدن صنایع بورسی از جمله خودرویی‌ها بودیم.


البته اغلب کارشناسان عقیده دارند که این مثبت‌های هیجانی به واسطه اخبار استیضاح بوده و موقت است و در چند روز آینده بازار به وضعیت طبیعی خود باز می‌گردد.🔻از معاملات امروز چه خبر؟


در پایان معاملات امروز (یکشنبه، دهم اردیبهشت ماه) شاخص کل بورس پس از رشد ۴۰ هزار و ۷۸۷ واحدی در ارتفاع دو میلیون و ۴۷۹ هزار واحد قرار گرفت.


شاخص هم وزن هم با رشد ۱۵ هزار و ۵۶۶ واحدی در ارتفاع ۸۱۶ هزار و ۵۲۶ واحد ایستاد.🔴صدرنشین بیشترین رشد امروز در این پست علاوه بر نگاهی به بازار امروز، مروری هم بر سهم #خنصیر که جز صدرنشینان بیشترین رشد امروز بود، می‌اندازیم.نمادهای تاثیرگذار در شاخص‌های بورس و فرابورس


#فولاد #فملی #تاپیکو #کگهر #آریا #هرمزنمادهای پرتراکنش در شاخص‌های بورس و فرابورس


#فولاد #شستا #خودرو #گدنا #کرمان #خاوربرترین‌های تقاضا


#خکمک #دی #پی‌پاد #کاریز #سخوافبرترین‌های عرضه


#شپلی #دحاوی #خفولا #خبنیان #وثوقخروج پول هوشمند


#سام #غگز #اوج #شستا #کرمانمنابع: کدال، انیگما، بورس ویو و TSETMC#گزارش_بازار

انتهای خبر

0
0