بورس پرس
1401/04/06
08:50
توقف ۱۰ نماد بورسی و فرابورسی ، روز آخر ۴ شرکت و رفع گره از سهم مثبت

نماد ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته شد و سهم مثبت هم مشمول رفع گره معاملاتی بوده و روز آخر ۴ سهم قبل از مجمع است .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، پیش از شروع داد و ستد سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در سومین روز هفته، نماد شرکت های نفت پارس، توسعه معادن روی ایران، سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، پگاه فارس و پالایش قطران ذغالسنگ به دلیل اعلام رویدادهای مهم و برای یک ساعت بسته شد.


شرکت های آذرآب و سامان گستراصفهان برای یک روز کاری و صنعتی و تولیدی اتمسفر، عمران و سازندگی قزوین و خدمات فنی فولاد یزد نیز برای دو روز کاری و پتروشیمی اصفها بدون اعلام زمان از تابلو معاملات خارج شدند.


همچنین امروز آخرین مهلت خرید و فروش سهام شرکت های بورسی تولیدمحورخودرو، توسعه صنایع بهشهر، پتروشیمی اراک و سرمایه گذاری توسعه صنعت وتجارت است که در روزهای آینده مجمع سالانه و فوق العاده و عادی به طور فوق العاده برگزار خواهند کرد.


در این میان بورس و فرابورس طبق روال قبلی و بدون اعلام توضیح، معاملات دیروز سهام سرمایه گذاری صدر تامین، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی نوری، پتروشیمی پردیس ، پتروشیمی شیراز، سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، شیمیایی کیمیاگران امروز، نساجی بروجرد و داروی تهران شیمی را باطل کردند.


همچنین امروز نماد فرابورسی " غیوان " که در بازار پایه قرمز حضور دارد و در روزهای گذشته دارای صف خرید بود، مش مول رفع گره معاملاتی است .


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0