رمزارز نیوز
1402/05/31
20:00
رابین هود از ریپل حمایت می‌کند! کاربران چرا نگرانند؟

جامعه ریپل در مورد امکان لیست شدن این ارز دیجیتال قبل از پایان سال روی پلتفرم رابین‌هود (Robinhood) گمانه‌زنی… مطالعه مطلب ...

جامعه ریپل در مورد امکان لیست شدن این ارز دیجیتال قبل از پایان سال روی پلتفرم رابین‌هود (Robinhood) گمانه‌زنی می‌کند. این گمانه‌زنی در بحبوحه یک روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است؛ به طوری که ریپل، مانند بسیاری دیگر از دارایی‌های دیجیتال، ۱۷ درصد کاهش در عملکرد ۷ روزه خود را تجربه کرده است.


Crypto Assets Guy، یک اینفلوئنسر ریپل، پیشنهاد کرد که اگر رابین‌هود ریپل را لیست کند، می‌تواند منجر به روند صعودی قابل توجهی در ارزش این ارز دیجیتال شود. این خوش‌بینی بر اساس شهرت رابین‌هود برای انجام بررسی دقیق در هنگام انتخاب ارزهای دیجیتال برای لیست کردن است.


رابین‌هود به دلیل رویکرد انتخابی خود برای لیست کردن ارزهای دیجیتال شناخته شده است، و اگر ریپل را انتخاب کند، به معنای اعتماد به توان این ارز دیجیتال است.


با این حال، نظرات متفاوتی در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد لیست شدن بالقوه ریپل در رابین‌هود وجود دارد. برخی با استناد به اقدامات گذشته رابین‌هود در حذف ارزهای دیجیتال از لیست خود در هنگام مواجهه با فشار‌های خارجی، شک دارند. به عنوان مثال، رابین‌هود کاردانو، متیک و سولانا را در ماه ژوئن به دنبال فشارهای نظارتی از پلتفرم خود حذف کرد.


نگرانی‌هایی در مورد اینکه چگونه شایعات و گمانه‌زنی‌ها می‌توانند بر قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارند، حتی بدون پیشرفت‌های بنیادی، وجود دارد. با این وجود، لیست شدن احتمالی ریپل در رابین‌هود می‌تواند این ارز دیجیتال را در معرض پایگاه کاربران بزرگ و معامله‌گران رمزارز قرار دهد و به طور بالقوه بر قیمت آن تاثیر بگذارد.


شایان ذکر است که رابین‌هود در حال حاضر از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین و چند رمزارز دیگر پشتیبانی می‌کند. بد نیست بدانید که آخرین باری که حساب رسمی توییتر رابین‌هود به ریپل اشاره کرد، پنج سال پیش بود.


در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

انتهای خبر

0
0