اخبار سایت بورس تهران
1400/09/08
16:06
بازگشایی و توقف نمادهای معاملاتی مورخ ۸ آذر ماه

بازگشایی و توقف نمادهای معاملاتی امروز دوشنبه مورخ ۸ آذر ماه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران به نقل از مدیریت عملیات بازار، به اطلاع فعالین محترم بازار می رساند؛ نماد معاملاتی شرکت کشت و صنعت پیاذر(غاذر) با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد. لذا خواهشمندست فعالین محترم دارای دسترسی به سامانه تدان در صورت وجود هرگونه ابهام ویا سوال، نقطه نظرات خود را حداکثر تا پایان روز جاری در تارنمای مذکور به نشانی tedan.ir جهت بررسی و پاسخگویی توسط ناشر ثبت نمایند.


توقف نماد (خریخت۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب


نماد معاملاتی شرکت صنایع‌ریخته‌گری‌ایران (خریخت۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید. نماد مذکور حداکثر تا ساعت ۱۰ روز معاملاتی بعد با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.


توقف نماد (دامین۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف


نماد معاملاتی شرکت داروسازی امین (دامین۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید. نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.


وقفه معاملاتی نماد (لبوتان۱) به علت تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت


نماد معاملاتی شرکت گروه صنعتی بوتان(لبوتان۱) با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت. ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.


توقف نماد (افق۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب


نماد معاملاتی شرکت فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش (افق۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید. نماد مذکور حداکثر تا ساعت ۱۰ روز معاملاتی جاری با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.


توقف نماد (خمحرکه۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف


نماد معاملاتی شرکت نیرو محرکه (خمحرکه۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید. نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.


توقف نمادهای معاملاتی (وصنعت)،(ولساپا)


در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت(وصنعت) جهت برگزاری مجمع عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی، لیزینگ رایان سایپا(ولساپا) جهت برگزاری مجامع عمومی فوق العاده به منظور افزایش سرمایه - عمومی عادی بطور فوق العاده، متوقف خواهند شد.


توقف نماد (خمحور۱) به علت بررسی بیشتر معاملات


به اطلاع فعالین محترم بازار می رساند؛ طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir با توجه به وجود ظن؛ دستکاری بازار / استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات شرکت تولیدمحورخودرو ، نماد (خمحور۱) جهت بررسی بیشتر معاملات حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ متوقف شد.


حراج مجدد نمادهای معاملاتی (وبشهر)،(شدوصح)


نماد معاملاتی شرکت های توسعه صنایع بهشهر(وبشهر)، حق تقدم شرکت دوده صنعتی پارس(شدوصح) با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.


بازگشایی نمادهای معاملاتی (کاوه)،(افق)


نماد معاملاتی شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش(کاوه)، فروشگاه های زنجیره ای افق(افق) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشند.


بازگشایی نمادهای معاملاتی(فروس)،(فلامی)


نماد معاملاتی شرکت های فروسیلیس ایران(فروس)، لامیران(فلامی)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه 'الف' بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.


بازگشایی نماد معاملاتی (اخابر)


نماد معاملاتی شرکت مخابرات ایران(اخابر) با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشد. همچنین ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال ( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.


بازگشایی نماد معاملاتی(سپاها)


نماد معاملاتی شرکت سیمان سپاهان(سپاها) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشد. همچنین ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال ( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.


بازگشایی نماد معاملاتی (شفا)


نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری شفا دارو(شفا) پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر افزایش سرمایه، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشد. همچنین ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال ( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.
انتهای خبر

0
0