بورس پرس
1400/11/19
08:47
توقف موقت ۱۳ نماد ، تمدید تعلیق ۴ فرابورسی ، روز آخر قبل از مجمع دو سهم و...

نماد ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی بسته و تعلیق ۴ نماد هم تمدید شد و امروز آخرین روز قبل از مجمع دو شرکت بوده و بازارگردانی سهم هم شروع می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، قبل از شروع معاملات دومین روز هفته ، نماد شرکت های چادرملو ، ملی مس ، توسعه معادن و فلزات، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، داروسازی سینا و تولید نیروی برق آبادان برای یک ساعت بسته شد.


شرکت های جوشکاب یزد برای یک روز و کیسون ، آزمایش، پتروشیمی قائد بصیر، بانک شهر و کاشی صدف سرام استقلال آباده هم برای دو روز کاری از تابلو معاملات خارج شدند .


نماد حمل و نقل بین المللی خلیج فارس نیز به علت ظن ، دستکاری بازار یا استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات تا ۲۴ بهمن و تعلیق سه پتروشیمی حاضر در فرابورس و شامل ممسنی ، کازرون و دهدشت تا ۲۸ بهمن و صنایع کشاورزی وکود زنجان تا ۳۰ بهمن تمدید شد.


علاوه بر این امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام دو شرکت بورسی زرماکارون و پگاه آذربایجان غربی به دلیل برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده و انتخاب اعضا هیات مدیره است.


حجم مبنای نماد " ساذری " هم به یک تغییر کرد و حجم مبنای "شتولی" هم طبق مقادیر مرتبط با فرمول حجم مبنا در تابلو مربوطه محاسبه و اعمال خواهد شد.


بازارگردانی سهام سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات با دامنه نوسان روزانه قیمت بازار‌های اول و دوم فرابورس و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج شروع شد .


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0