رمزارز نیوز
1402/09/15
20:00
مایکروسافت رمزارز ترجیحی خود را انتخاب کرد!

پرداخت با ارزهای دیجیتال به‌طور فزاینده‌ای در سراسر جهان محبوب شده و کسب‌وکارهای بیشتری پرداخت‌های رمزارزی را… مطالعه مطلب ...

پرداخت با ارزهای دیجیتال به‌طور فزاینده‌ای در سراسر جهان محبوب شده و کسب‌وکارهای بیشتری پرداخت‌های رمزارزی را می‌پذیرند.


در همین راستا، سرویس پردازنده پرداخت‌های رمزارزی بیت‌پی (BitPay) یک خبر هیجان‌انگیز را برای دارندگان لایت کوین (LTC) اعلام کرده است. به گزارش این سرویس، دارندگان لایت کوین اکنون می‌توانند حساب مایکروسافت خود را با استفاده از LTCهای خود شارژ کنند.


پیش از این و در ماه نوامبر نیز، تیم بیت‌پی اعلام کرده بود که لایت کوین اکنون توسط شرکت Mecum پذیرفته شده است. این شرکت از سال ۱۹۸۸ اتومبیل‌های کلکسیونی و موتورسیکلت‌های قدیمی و عتیقه را می‌فروشد.


لازم به ذکر است که جدای از لایت کوین، بیت‌پی از ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت‌کوین کش (BCH)، دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB)، ریپل (XRP)، دای (DAI) و غیره، هم پشتیبانی می‌کند.


در همین حال، تیم لایت کوین در یکم دسامبر گزارش داد که این شبکه شش میلیون تراکنش را در ماه گذشته پردازش کرده که نشان‌دهنده رشد آن است.


تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد فعال در این شبکه نیز در ماه نوامبر به ۶٫۳ میلیون رسید. بر اساس داده‌های پلتفرم IntoTheBlock، کل آدرس‌های لایت کوین دارای موجودی نیز به بالاترین سطح جدید یعنی ۹٫۲۸ میلیون رسیده که نشان‌دهنده علاقه به نگهداری و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال است.


انتهای خبر

0
0