رمزارز نیوز
1401/06/30
15:00
موفقیتی جدید برای رقیب استیبل کوین تتر!

رابین هود (Robinhood)، یک کارگزاری محبوب برای سرمایه‌گذاری در بازارهای ارز دیجیتال و سهام، با انتشار توییتی… مطالعه مطلب ...

رابین هود (Robinhood)، یک کارگزاری محبوب برای سرمایه‌گذاری در بازارهای ارز دیجیتال و سهام، با انتشار توییتی اعلام کرده که به عنوان اولین استیبل کوین تحت حمایت خود، یواس‌دی کوین (USDC) را انتخاب کرده است. به این ترتیب، معاملات و هولدینگ استیبل کوین USDC اکنون در پلتفرم رابین هود در دسترس کاربران است.


طبق گزارش‌ها، رابین هود همچنین ارز دیجیتال اختصاصی شبکه کاردانو، یعنی ADA را در اوایل ماه سپتامبر و میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) را در اوایل سال جاری به لیست دارایی‌های تحت پشتیبانی خود اضافه کرده بود. به این ترتیب، این پلتفرم معاملاتی محبوب اکنون در مجموع از ۱۷ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند که از جمله آنها می‌توان به بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، کاردانو، دوج کوین، یواس‌دی کوین و سولانا، اشاره کرد.


در زمان انتشار این خبر، تتر (USDT) با ارزش بازار ۶۷٫۹۶۸ میلیارد دلاری خود در صدر بازار استیبل کوین‌ها و یواس‌دی کوین با ارزش بازار ۵۰٫۱۴۱ میلیارد دلاری خود در جایگاه دوم این لیست قرار دارد. با این حال، پلتفرم رابین هود در اقدامی بحث‌برانگیز، یواس‌دی کوین را انتخاب کرده است.


انتهای خبر

0
0