رمزارز نیوز
1401/05/08
12:57
پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۸ مرداد)

ارز دیجیتال Yearn.Finance در شبانه روز گذشته ۲۵ درصد سود داده است. داده‌های سایت کوین مارکت کپ، حاکی از آن است… مطالعه مطلب ...

ارز دیجیتال Yearn.Finance در شبانه روز گذشته ۲۵ درصد سود داده است. داده‌های سایت کوین مارکت کپ، حاکی از آن است که ارز دیجیتال Yearn.Finance، توانسته با رشدی ۲۵.۳۰ درصدی رتبه نخست برترین ارزهای دیجیتال را تصاحب کند. ارزدیجیتال Filecoin با ۱۷.۱۱٪ رشد رتبه دوم و Internet Computer با ۱۶.۶٪ رشد در جایگاه سوم فهرست پرسودترین ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعت اخیر قرار دارند.


بازار ارزهای دیجیتال همچنان ناپایدار است؛ اما، بیت کوین در یک ماهه اخیر روند صعودی را پیش گرفته و همچنین در ۲۴ ساعت اخیر توانسته رشدی ۰.۰۶ درصدی را به ثبت برساند و در محدوده ۲۳ هزار دلار خریدو فروش شود. اتریوم نیز در زمان انتشار این خبر ۰.۳۶ درصد افزایش قیمت داشته است.


اگر به فهرست ارزهای دیجیتال متضرر بازار نگاهی بیاندازیم، نام اتریوم کلاسیک با حدود ۷٪ ریزش در صدر پرضررترین‌های بازار به چشم می‌خورد. ارزهای دیجیتال Qtum با ۵.۴۷٪ ریزش و Ravencoin با ۴.۸۳ ٪ کاهش قیمت، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم فهرست بدترین ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعت اخیر قرار دارند.


انتهای خبر

0
0