رمزارز نیوز
1402/03/27
16:11
نگاه ویژه صرافی بایننس به میم کوین فلوکی!

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی در جهان، با اضافه کردن میم کوین پرطرفدار فلوکی (FLOKI) به دسته‌بندی‌های ویژه… مطالعه مطلب ...

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی در جهان، با اضافه کردن میم کوین پرطرفدار فلوکی (FLOKI) به دسته‌بندی‌های ویژه خود، به پذیرش گسترده این میم کوین کمک کرده است.


به گزارش رمزارز نیوز، صرافی بایننس اعلام کرده که فلوکی را به دسته‌بندی‌های متاورس (Metaverse) و گیمینگ (Metaverse) خود اضافه کرده و این اقدام، تاثیرات مثبتی بر قیمت این میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته داشته است. در واقع، صرافی بایننس با گنجاندن FLOKI در دسته‌های متاورس و گیمینگ پلتفرم خود به میلیون‌ها کاربر اجازه داده فلوکی را در کنار سایر ارزهای متاورس و بازی مانند SAND، MANA، AXS، IMX، GALA و ENJ معامله کنند.


علاوه بر این، اقدام جدید بایننس، اعتبار قابل‌توجهی به میم کوین فلوکی می‌بخشد. داده‌های بازار نشان می‌دهند که به دنبال انتشار این خبر، قیمت میم کوین فلوکی بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت.


صرافی بایننس به دلیل فرایند فهرست‌بندی دقیق و انتخاب دقیق ارزهای دیجیتال، که از گنجاندن پروژه‌های معتبر و امیدوارکننده اطمینان می‌دهد، مشهور است.


فلوکی، چهارمین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، در چند وقت اخیر در حال پیشرفت است. این میم کوین در صرافی Bitci، یکی از برترین صرافی‌های ارز دیجیتال ترکیه با بیش از ۵ میلیون کاربر، لیست شده است. همچنین در یک همکاری استراتژیک که دو هفته قبل فاش شد، تیم فلوکی با هدف ترویج این میم کوین به‌وسیلهٔ یک کمپین بازاریابی گسترده، از Binance Pay برای ایجاد انگیزه برای کاربران استفاده می‌کند.


صرافی بایننس در تاریخ ۲۴ آوریل امسال اعلام کرد که فلوکی را لیست کرده است و روز بعد آن را به میلیون‌ها کاربر خود ارائه داد.


انتهای خبر

0
0