بورس پرس
1400/10/12
14:58
معاملات مشکوک سه شرکت قندی، دو سهم از گروه شیمیایی + ۱۰ نماد

در روز رشد ۲۲۳ واحدی شاخص، سه شرکت قندی، دو سهم از گروه محصولات شیمیایی به همراه ۱۰ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در جریان معاملات دومین روز کاری این هفته، بازار سهام با گرایش منفی و کم حجم آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با رشد ۲۲۳ واحدی و ورود به کانال یک میلیون و ۳۷۹ هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .


به این ترتیب، بیش از ۲.۵ و ۲.۱ هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به ایران خودرو، پارس خودرو، سایپا، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه سرمایه گذاری آذربایجان غربی با تقاضای ۳۱۲، ۲۱۸، ۱۲۹، ۹۳ و ۶۵ میلیون سهمی تعلق گرفت.


در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد ۱۵ شرکت با داد و ستد ۲۱ تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.


در صدر این فهرست، بنیان دیزل شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با رشد ۲۹.۹ درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد ۲۱.۶ میلیون سهمی شد.


در ادامه هم شرکت های سر مایه گذاری نیروگاهی ایران ، قند پیرانشهر ، سرمایه گذاری مسکن شمالغرب ، توکا رنگ فولاد سپاهان، قند اصفهان ، تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی، قند مرودشت ، ژلاتین کپسول، ریل پرداز نوآفرین، بیمه کارآفرین، مهرام، پارس سوئیچ، گروه صنایع بهشهر و بارز معاملات مشکوک امروز شدند.


حضور سه شرکت قندی، دو سهم از گروه محصولات شیمیایی به همراه ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.


برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard۳۶۵.com مراجعه کرد.تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0