رمزارز نیوز
1402/09/14
19:00
کارمزد معاملات ۶ رمزارز برتر در بایننس صفر شد! قیمت‌ها افزایش می‌یابند؟

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، روز سه‌شنبه اعلام کرد که معاملات بدون کارمزد را برای ۶ جفت ارز… مطالعه مطلب ...

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، روز سه‌شنبه اعلام کرد که معاملات بدون کارمزد را برای ۶ جفت ارز اسپات و مارجین استیبل کوین FDUSD راه‌اندازی می‌کند. این صرافی کریپتویی قصد دارد ابتدا معاملات ارزهای دیجیتال زیر را با کارمزد صفر راه‌اندازی کند: اتریوم (ETH)، ریپل (XRP)، بایننس کوین (BNB)، سولانا (SOL)، دوج کوین (DOGE) و چین لینک (LINK).


بر اساس اطلاعیه رسمی صرافی بایننس، از ۸ دسامبر ساعت ۰۰:۰۰ به وقت جهانی، کاربران می‌توانند از هزینه‌های میکر و تیکر صفر برای این جفت ارزها بهره‌مند شوند. این جفت ارزها عبارتند از:


BNB/FDUSD، DOGE/FDUSD، ETH/FDUSD، LINK/FDUSD، SOL/FDUSD و XRP/FDUSD.


طبق این اطلاعیه، حجم معاملات جفت‌های اسپات و مارجین فوق، از محاسبه حجم ردیف VIP و کلیه برنامه‌های ارائه‌دهنده نقدینگی در طول دوره ارتقا، در صورت لزوم، مستثنی خواهد شد. علاوه بر این، این جفت‌های معاملاتی اسپات و مارجین از تخفیف‌های کارمزد BNB، یا هرگونه اصلاح کارمزد یا ارتقای کارمزد مستثنی هستند.


بایننس معاملات با کارمزد صفر برای FDUSD را پس از اضافه کردن زودهنگام این استیبل‌کوین و در راستای اتمام پشتیبانی از استیبل کوین BUSD خود، ارائه می‌کند. این صرافی پیش‌تر اعلام کرده بود که جفت ارزهای BUSD را به تدریج از فهرست خارج می‌کند.


پشتیبانی از معاملات با کارمزد صفر می‌تواند باعث افزایش قیمت ETH ،BNB ،XRP ،DOGE ،SOL و LINK شود که در حال حاضر نزدیک به سطوح مقاومت کلیدی هستند.


قیمت XRP در حدود ۰.۶۲ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد کاهش داشته، اما حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش علاقه معامله‌گران است. SOL و LINK نیز پس از رشد دو رقمی این هفته، شاهد برداشت سود در ۲۴ ساعت گذشته بودند. ETH ،DOGE، و BNB نیز پس از سودآوری، در حال حاضر از رالی کنار رفته‌اند.


انتهای خبر

0
0