رمزارز نیوز
1403/04/19
10:50
پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۱۹ تیر ۱۴۰۳)

بر اساس داده‌های منتشرشده اکثر ارزهای دیجیتال بازار امروز روندی صعودی دارند و بازار به رنگ سبز درآمده است. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۱۱ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۵۸ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.


بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۳.۱۷ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. ارز دیجیتال برتر بازار، در زمان انتشار این خبر در محدوده ۵۷ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.


اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم نیز در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۵.۱۴ درصدی را ثبت کرده و امروز در محدوده ۳.۰۶۶ دلار معامله می‌شود.


با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال بانک (BONK)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.


ارز دیجیتال BONK امروز با رشد قیمتی ۲۳.۹۹ درصدی در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از BONK، نام رمزارزهای سی (SEI) با ۱۷.۱۳ درصد افزایش قیمت و سلستیا (TIA) با ۱۶.۴۸ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار قرار دارند.


در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال کازماس (ATOM) با ۱.۱۵ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین ارز ۲۴ ساعت اخیر است.


پس از ATOM نیز، ارز دیجیتال تتر گلد (XAUt) با ۰.۷۵ درصد افت قیمت و ارز آوالانچ (AVAX) با ۰.۵۵ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.


انتهای خبر

0
0