سنا
1400/11/02
10:27
انتقال سه نماد فرابورسی به «پایه نارنجی»

شرکت فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از انتقال سه شرکت به تابلو نارنجی این بازار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیر نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس با انتشار اطلاعیه‌ای در خصوص طبقه‌بندی شرکت‌های درج شده در بازار پایه فرابورس ایران در تابلوهای پایه زرد، نارنجی و قرمز بازار پایه اعلام کرد: در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل‌وانتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران در تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۱۳۸۸ هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحیه‌های بعدی و مصوبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۰ کمیته درج شرکت فرابورس، طبقه‌بندی شرکت‌های درج شده در بازار پایه در قالب تابلوهای زرد، نارنجی و قرمز صورت گرفت.


همچنین، طبقه‌بندی ناشر، نافی تکالیف و مسئولیت‌ها در قبال الزامات قانونی و مقررات مربوطه از جمله قانون بازار اوراق بهادار قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید نیست. زمان توقف نمادها در تابلو پایه زرد و بازگشایی آنها در تابلو نارنجی توسط مدیر عملیات بازار فرابورس اطلاع‌رسانی خواهد شد.


بر اساس این اطلاعیه، فهرست شرکت‌های انتقالی به تابلوی پایه نارنجی شامل شرکت‌های صنایع بسته‌بندی ایران با نماد «فبیرا»، گروه صنعتی ناب با نماد «غناب" و ماشین‌سازی نیرو محرکه با نماد «تمحرکه» می‌شود.


محبوبه حاجی زاده

انتهای خبر

0
0