آکادمی هلاکوئی
1401/06/21
18:20
صرافی Huobi توکن Monero و سایر رمزارزهای حفظ حریم خصوصی را از پلتفرم خود حذف می‌کند

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi اعلام کرد که با…

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi اعلام کرد که با افزایش فشارهای نظارتی، هفت رمزارز حوزه حریم خصوصی مختلف را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد.


این صرافی خدمات معاملاتی تعدادی از توکن‌های حریم خصوصی از جمله Dash (DSH) ،Decred (DCR) ،Firo (FIRO) ،Monero (XMR) ،Verge (XVG) ،Zcash (ZEC) و Horizen (ZEN) را خاتمه داده است.


این توکن‌ها از تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) حذف می‌شوند و خدمات واریز آنها نیز امروز متوقف شد. از کاربران خواسته شده تا پوزیشن‌های باز خود برای این توکن‌ها را لغو کنند.


Huobi خاطرنشان کرد که تلاش‌هایی را برای برآورده کردن سیاست‌های انطباق با قوانین بیش از ۱۰۰ کشوری که در آنها خدمات می‌دهد، انجام داده است. در این اطلاعیه به این تلاش‌ها برای رعایت آخرین مقررات مالی و همچنین قوانین مدیریت توکن‌ها در این شرکت اشاره شده است.


ماده ۱۷ (۱۶) فهرست قواعد Huobi Global به “مخفی کردن یا تعلیق معاملات” می‌پردازد و به این شرکت این حق را می‌دهد که در شرایط زیر معاملات توکن‌ها را پنهان یا تعلیق کند. بند ۱۶ به طور ویژه در مورد توکن‌های حریم خصوصی است:


«توکنی به حریم خصوصی مربوط می‌شود که، از امضاهای آفلاین پشتیبانی نکند، یا کدهای منبع نود آن اوپن سورس نباشد.»


این صرافی همچنین تایید کرد که به خدمات معاملاتی این توکن‌ها در معاملات فیوچرز، مارجین، ETP ،OTC و ربات معاملاتی خود پایان داده است.


همانطور که Cointelegraph پیش از این گزارش داده بود، توکن‌های حریم خصوصی در حوزه‌های قضایی مختلف در سراسر جهان به شدت مورد بررسی قرار گرفته‌اند، به طوری که قانون‌گذاران ژاپنی، کره‌ای و استرالیایی در سال‌های اخیر استفاده از آنها را غیرقانونی اعلام کردند.


Huobi پس از کسب مجوز کسب و کار و خدمات پولی (MSB) از شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) در جولای ۲۰۲۲ (تیر)، چشم به حرکت به سمت بازار ایالات متحده دوخته است.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0