رمزارز نیوز
1401/06/31
12:30
نهنگ‌ها از اتریوم به ریپل روی می‌آورند!

نهنگ‌های کریپتو که قبل از ادغام از اتریوم حمایت می‌کردند، اکنون بر XRP تمرکز کرده‌اند. پس از انجام ارتقای… مطالعه مطلب ...

نهنگ‌های کریپتو که قبل از ادغام از اتریوم حمایت می‌کردند، اکنون بر XRP تمرکز کرده‌اند.


پس از انجام ارتقای ادغام در هفته گذشته، قیمت اتریوم با یک اصلاح شدید طی یک هفته، بیش از ۲۰ درصد از ارزش خود را از دست داد. در حال حاضر، این ارز دیجیتال با کاهش ۴٫۱۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۱۲۷۳٫۵۲ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن نیز به حدود ۱۵۶ میلیارد دلار رسیده است.


بر اساس گزارش Santiment، کیف پول‌های بزرگ اتریوم پس از ادغام، حجم این دارایی خود را به میزان قابل‌توجهی کاهش داده‌اند.


در حالی‌که اتریوم بیش از ۲۰ درصد کاهش داشته و سایر آلت کوین‌ها کاهش تک رقمی را به ثبت می‌رسانند، برخی از رمزارزها، برخلاف جریان کنونی در حال رشد هستند.


در طول هفته گذشته، یک جریان خرید قوی برای ریپل مشاهده شد و ارزش آن، ۲۰ درصد در نمودارهای هفتگی افزایش پیدا کرد. در حال حاضر، XRP با قیمت ۰٫۴۲۱۷ دلار معامله شده و ارزش بازار آن ۲۱ میلیارد دلار است. افزایش قیمت اخیر این ارز دیجیتال، هم‌زمان با انتشار گزارش‌هایی حاکی از توافق ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات‌متحده اتفاق افتاده است.


در کنار اکثریت آلت کوین‌ها، بیت کوین نیز با فشار فروش قوی هفت درصدی مواجه شده است. روز چهارشنبه با تصمیمات فدرال رزرو برای مقابله با تورم، قیمت بیت کوین به زیر ۱۹ هزار دلار کاهش یافت.


انتهای خبر

0
0