رمزارز نیوز
1401/05/13
14:00
بایننس کوین با بیت کوین سرشاخ شد!

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، گفت که BNB، توکن بومی اکوسیستم بایننس، توانسته است در برابر بیت کوین،… مطالعه مطلب ...

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، گفت که BNB، توکن بومی اکوسیستم بایننس، توانسته است در برابر بیت کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان، به قله قیمتی جدیدی دست یابد.


اوایل روز پنج‌شنبه، این ارز دیجیتال به بالاترین حد خود یعنی ۱۳۳۵ ساتوشی رسید. BNB علیرغم وجود احساس خطر، عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین دارد. اکنون جفت ارز بیت کوین به بایننس کوین، نسبت به سطح ۸۱۲ ساتوشی خود در ۱۲ می، ۶۴ درصد افزایش یافته است.


بایننس کوین همچنان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. در حال حاضر، ارزش آن ۴۹ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۳۰۴ دلار معامله می‌شود.


در اوج روند صعودی سال ۲۰۲۱ که در اوایل نوامبر رخ داد، ارزش بازار این ارز دیجیتال به بیش از ۱۰۱ میلیارد دلار رسید. بر اساس داده‌های CoinGecko، توکن بایننس کوین در حال حاضر ۵۵٫۶ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. قابل ذکر است که توکن بومی بایننس توانسته است در طول بازار نزولی اخیر از هر دو رمز ارز بیت کوین و اتریوم بهتر عمل کند. در زمان نگارش این خبر، این دو ارز دیجیتال به ترتیب ۶۶٫۴۸ درصد و ۶۶٫۰۳ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته‌اند.


با این حال، ابری از عدم اطمینان قانونی بر روی بایننس کوین وجود دارد. طبق گزارش‌ها، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اخیرا تحقیقاتی را برای تعیین اینکه آیا این توکن واقعا به عنوان اوراق بهادار ثبت شده یا خیر، آغاز کرده است.


انتهای خبر

0
0