رمزارز نیوز
1402/04/17
18:00
دعوا با رئیس سابق کمیسیون بورس آمریکا بالا گرفت؛ ریپل و کاردانو سردمدار شدند!

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و تیم مساد، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی… مطالعه مطلب ...

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و تیم مساد، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اخیرا در مقاله‌ای از وال استریت ژورنال با عنوان مسیری رو‌به‌جلو برای تنظیم بازارهای رمزارزی، توصیه‌هایی را برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ارائه کردند. آنها استدلال کردند که اقدامات اجرایی بخشی از راه‌حل است و باید اقدامات بیشتری برای حمایت از سرمایه‌گذار و یکپارچگی بازار انجام شود.


با این حال، ریپل (XRP) و کاردانو (ADA) جامعه ارزهای دیجیتال را در انتقاد از جی کلیتون به دلیل پیشنهاد مسیری رو‌به‌جلو برای تنظیم ارزهای دیجیتال رهبری می‌کنند.


اینفلوئنسر کاردانو، دن گامباردلو، از جی کلیتون انتقاد کرد که طوری رفتار می‌کند که انگار در حال حاضر به صنعت رمزارزها اهمیت می‌دهد، در حالی که در زمان تصدی او، واقعا اهمیتی نداده است. جان ای. دیتون، وکیل ریپل، استدلال کرد که جی کلیتون کمیسیونرهای برجسته‌ای مانند الاد رویزمن و هستر پیرس را در کنار خود داشت که دانش ارزهای دیجیتال داشتند و به ارائه وضوح نظارتی رای دادند. با این حال، او نتوانست مسیری را فراهم کند تا این نوآوری رشد کند و در واقع گام‌هایی برای محافظت از سرمایه‌گذاران برنداشت.


تونی ادوارد، مجری پادکست Thinking Crypto نیز از جی کلیتون به دلیل صحبت در مورد اقدامات اجرایی که بعید به نظر می‌رسد محافظت از سرمایه‌گذاران را بهبود بخشد، انتقاد کرد. او ادعا می‌کند که کلایتون، در آخرین روزهای حضورش در SEC، علیه ریپل شکایت کرد و به سرمایه‌گذاران خرد که ریپل دارند، آسیب رساند. علاوه بر این، او ETF بیت‌کوین را تایید نکرد یا با کنگره برای تصویب مقررات روشن همکاری نکرد.


دارندگان ریپل منتظر نتیجه دادگاه ریپل و SEC هستند. مدیرعامل ریپل، براد گالینگهاوس و استوارت آلدروتی مدیر ارشد حقوقی این ارز دیجیتال از پیروزی در این دعوی مطمئن هستند. در همین حال، قیمت ریپل در این هفته عمدتا نزولی بوده و در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۰.۵ درصد در نوسان بوده است. ریپل در حال حاضر در قیمت ۰.۴۶ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار و حجم معاملات این ارز دیجیتال نیز در ۲۴ ساعت گذشته ثابت مانده است. CoinGape قبلا گزارش داده بود که قیمت ریپل می‌تواند پس از پیروزی در دادگاه، ۶۰۰ درصد افزایش یابد.


انتهای خبر

0
0