بورس۲۴
1401/06/27
20:02
مشارکت شرکت سنگ آهن گهرزمین در اربعین حسینی

شرکت سنگ آهن گهرزمین همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی علاوه بر حضور در پیاده روی اربعین کربلا؛ با برپایی ۳۰ غرفه تحت عنوان قرارگاه گوهران کربلا به ارائه خدمات به عزاداران حسینی پرداخت.

مشارکت شرکت سنگ آهن گهرزمین در اربعین حسینی

بورس۲۴ : شرکت سنگ آهن گهرزمین همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی علاوه بر حضور در پیاده روی اربعین کربلا؛ با برپایی ۳۰ غرفه تحت عنوان "قرارگاه گوهران کربلا" به ارائه خدمات به عزاداران حسینی پرداخت.


شرکت سنگ آهن گهرزمین با برپایی ۳۰ غرفه در محل امامزاده علی (ع) سیرجان با موضوعاتی همچون نگارخانه شهدا و تهیه عکس با سمبل و تمثیل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، "روایت گری تصویری"، "مادر و کودک" و "پزشکی و خدمات پرستاری، روانشناسی" به مراجعه کنندگان خدمات مختلفی را ارائه نمود که مورد استقبال بی نظیر مردم شهرستان سیرجان قرار گرفت.


بر اساس این گزارش، غرفه هایی با موضوع "مشاوره"، "پاسخگویی به مسائل شرعی"، "رادیو اربعین با حضور مجریان صدا و سیما و گزارشگرهای سیرجانی" و همچنین "گزارش مردمی"، "کودک و نوجوان"، "مسابقات بزرگسالان"، "واکس"، "خدمات رفاهی و پذیرایی" و غرفه ویژه اصحاب رسانه برگزار گردید.


شایان ذکر است همه ساله بیشترین استقبال از غرفه های گهرزمین صورت گرفته است که پذیرای مراجعه کنندگان بسیاری می باشد.


همچنین در همین راستا جمعی از کارکنان شرکت سنگ آهن گهرزمین به همراه خانواده هایشان همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و همگام با عاشقان حضرت ابا‌عبدالله‌الحسین علیهم‌السلام از سراسر جهان؛ با عنوان کاروان «شهید الله‌دادی» در این رویداد عظیم و حماسه بزرگ، شرکت و حرم امامان شریفین را زیارت نمودند.


شایان ذکر است بمناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و در راستای ترویج فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی، شرکت سنگ آهن گهرزمین در آینده ای نزدیک اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتاب خوانی خواهد نمود که تاکنون تعداد بسیاری از مردم شریف در این مسابقه بزرگ ثبتنام کرده اند.


گفتنی است بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم شهرستان در مراسم اربعین حسینی امسال در سیرجان شرکت نمودند و از قرارگاه گوهران کربلا( غرفه های شرکت گهرزمین) نیز بازدید کردند.


200
200
انتهای خبر

0
0