همفکران
1401/04/01
10:34
#مجمع #درهاور 📌مجمع عمومی عادی سالانه شرکت دارویی ره آورد تامین با حضور بیش از ۶۸ درصد از سهامداران و هییت مدیره شرکت در حال برگزاری است. ✅تبدیل ...

#مجمع


#درهاور📌مجمع عمومی عادی سالانه شرکت دارویی ره آورد تامین با حضور بیش از ۶۸ درصد از سهامداران و هییت مدیره شرکت در حال برگزاری است.✅تبدیل شدن به بکی از بزرگترین تامین کنندگان مواد اولیه، دارویی و بهداشتی در خاورمیانه است.


دستیابی به بازارهای جدید و بین المللی از اهداف شرکت است.✅درامد عملیاتی شرکت در سال ۱۴۰۰ به ۲۲۶ میلیارد تومان رسیده و سود خالص نیز ۱۰۰ میلیارد تومان محقق شده است.✅در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۹ درصد فروش شرکت رشد داشته است. سود خالص به فروش شرکت در سال ۱۴۰۰ به ۴۴/۴ درصد افزایش یافته است.✅رهبری بازار در محصولات تولیدی و افزایش سبد محصولات و حضوری در بازارهای جدید و صنایع جدید ( ارایشی و بهداشتی) از جمله اهداف شرکت است.✅در صادرات قابل رقابت با محصولات جهانی هستیم، محدودیت صادراتی مع در طی زمان کرونا اتخاذ شده بود در حال رفع شدن است.✅ایجاد همکاری های بین الملیی حهت تیه و تولید مواد اولیه مورد نیاز شرکت شمل گرفته است.✅دو پروژه برای شرکت تعریف شده است، پروژه افزایش ظرفیت ارتی فیلم شروع شده و کارهای ابتدایی پروژه پلیمر ارایشی نیز در سال ۱۴۰۱ رقم خواهد خورد و افزایش سرمایه ان انجام خواهد شد.✅بهره برداری از خط خشک کن و افزایش ظرفیت k۹۰، افزایش پنج سایز محصول کراس پوویدون، احیا قرص های کاتالیست استفاده شده و استفاده از قرص های مدکور به عنوتن جایگزین قرص های تازه تهیه شده در خط nvp انجام شده است.
Hamfekran.com


@Agahmoshaverانتهای خبر

0
0