کانال کدال
1401/01/10
07:50
چشم انداز بازار چهارشنبه 10 فروردین ✅در میان سکوت خبری از مذاکرات برجام: روز گذشت جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، مذاکرات قدرت‌ها...

چشم انداز بازار چهارشنبه ۱۰ فروردین
✅در میان سکوت خبری از مذاکرات برجام:


روز گذشت جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، مذاکرات قدرت‌های جهانی و ایران برای احیای توافق هسته‌ای برجام به بن‌بست رسیده است؛ چرا که تهران، پس از غلبه بر مانع‌تراشی روسیه، مانع دیگری ایجاد کرده است.
⚠️به نظر میرسد مجددا کار مذاکرات تا حدودی گره خورده و این موضوع می تواند منجر به تعدیل خوشبینی ها در بازار شود.✅روز گذشته عرضه ها در گروه خودرویی شدت گرفت و چندین بار ایرانخودرو را تا صف فروش کشاند. از طرفی همانطور که پیش بینی میشد در گروه پالایشی عرضه ها شدت گرفت و نمادهای این گروه را وارد فاز منفی کرد.✅در گروه اوره سازها، روز گذشته گزارش عملکرد یکماهه کرماشا، همه را شگفت زده کرد. کرماشا در یکماهه پایانی سال فروش بی نظیری را تجربه کرده بود.انتظار می رود امروز بازار پرنوسان و نسبتا پرعرضه ای را تجربه کنیم. در حال حاضر کمی بیشتر در معاملات احتیاط کنید و ترجیحا از ورود در صف های خرید دوری کنید. نمادهایی که از پتانسیل بنیادی خوبی بر خوردارند در پست های قبل مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

انتهای خبر

0
0