رمزارز نیوز
1403/04/18
20:00
کاردانو در آستانه اجرای هاردفورک چانگ؛ رالی تاریخی قیمت ADA تکرار خواهد…

بلاکچین کاردانو در آستانه اجرای هارد فورک چانگ (Chang) قرار دارد. طبق گزارش‌ها، این به‌روز‌رسانی که تا پایان ماه جولای انجام خواهد شد، به شدت مورد استقبال جامعه کریپتو قرار گرفته است.


هارد فورک چانگ گامی مهم در مسیر رسیدن به مرحله ولتر (Voltaire) محسوب می‌شود. ولتر، آخرین مرحله در نقشه راه کاردانو، برای ایجاد یک اکوسیستم بلاکچین کاملا غیرمتمرکز است. اهمیت هارد فورک چانگ، نقش آن در راه‌اندازی مدل حکمرانی کاردانو و غیرمتمرکز کردن آن است.


از نظر تاریخی، اجرای هارد فورک‌های کاردانو موجب افزایش قیمت این ارز دیجیتال می‌شود و همین موضوع، شور و هیجان معامله‌گران را در آستانه هارد فورک بعدی برانگیخته است.


بر اساس گزارش اینتودبلاک (IntoTheBlock)، قیمت توکن ADA، در حوالی آخرین به‌روزرسانی بزرگ کاردانو در سال ۲۰۲۱، طی یک ماه حدود ۱۳۰ درصد رشد کرد و از ۱.۳۵ دلار به ۳.۱۰ دلار رسید.


اما آیا چنین رشدی در مورد هارد فورک چانگ نیز تکرار خواهد شد؟ معامله‌گران برای یافتن پاسخ این سوال، باید تا اواخر ماه جاری صبر کنند.


در زمان نگارش این خبر، قیمت کاردانو با رشد روزانه ۵ درصدی به ۰.۳۷۷۸ دلار رسیده و ارزش بازار آن نیز ۱۳.۵ میلیارد دلار است.


انتهای خبر

0
0