آکادمی هلاکویی
1400/06/24
13:40
مورگان استنلی از تشکیل تیم تخصصی ارزهای رمزپایه در این بانک خبر داد

مجله خبری بلومبرگ با اشاره به بخشنامه داخلی…

مجله خبری بلومبرگ با اشاره به بخشنامه داخلی بانک مورگان استنلی برای کارکنان خود گفته است این بانک درصدد راه اندازی یک تیم تحقیقاتی در زمینه رزهای رمزنگاری شده می باشد.


این تیم به رهبری شینا شاه (Sheena Shah)، تحلیلگر اصلی ارزهای رمزنگاری شده این شرکت، درباره تاثیر ارزهای رمزنگاری شده بر سهام و درآمد ثابت آن در سطح جهان تحقیق خواهد کرد. شینا شاه و تیم وی در لندن مستقر هستند و از آنجا گزارش های خود را به آدام وود (Adam Wood)، سرپرست تیم تحقیقاتی فناوری و پرداخت های مورگان استنلی در اروپا ارائه می کنند. علاوه بر آدام وود، گزاش این تیم تحقیقاتی باید به جیمز فاست ( James Faucette)، سرپرست تیم تحقیقاتی فین تک و پرداخت این شرکت در ایالات متحده نیز اعلام شود.


مورگان استنلی دلیل تشکیل این تیم را اهمیت رو به رشد ارزها و دیگر دارایی‌های دیجیتال در بازارهای جهانی عنوان کرده است. گفتنی است که این بانک یکی از اولین بانک های سرمایه گذاری بزرگ جهان است که از ارز رمزنگاری شده استفاده کرد. در ماه مارس (اسفند ۹۹)، این شرکت سه صندوق سرمایه گذاری بیت کوین را در اختیار مشتریان خود قرار داد.


پس از آن، تعداد فزاینده ای از بانک های سرمایه گذاری شروع به ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به مشتریان خود کرده یا در حال ارائه این نوع خدمات هستند. ازجمله این موسسات بزرگ می توان به گلدمن ساکس، ولز فارگو و DBS اشاره کرد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: news.bitcoin


انتهای خبر

0
0