آکادمی هلاکویی
1401/03/03
10:40
جفت ارزهای معاملاتی جدیدی برای SHIB، DOGE، ADA به صرافی اوکی‌اکس اضافه شد

پلتفرم معاملاتی اوکی‌اکس (OKX) که قبلا با نام…

پلتفرم معاملاتی اوکی‌اکس (OKX) که قبلا با نام Okex شناخته می شد، به تازگی اعلام کرده است که ۱۰ جفت معاملاتی جدید با دومین استیبل کوین بزرگ دلاری بازار یعنی USDC، را به لیست جفت ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کرده است. در این لیست نام ارزهایی همچون SHIB، DOGE، ADA، APE و LUNA به چشم می خورد.


جی هائو مدیرعامل اوکی‌اکس گفته است اضافه شدن جفت ارزهای SHIB/USDC، DOGE/USDC، ADA/USDC، APE/USDC، LUNA/USDC به علاوه پنج جفت ارز دیگر در راستای حمایت از توسعه اکوسیستم USDC در این پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال صورت گرفته است.


گفتنی است که اوایل این ماه، سه صرافی برتر دیگر ازجمله بایننس، پولونیکس و Rain جفت‌های مبتنی بر SHIB را به بسترهای معاملاتی خود اضافه کرده اند.


از سوی دیگر، صفحه اصلی وب‌سایت WhaleStats که ۱۰۰ کیف پول بزرگ چندین بلاک چین از جمله ETH و BNB Chain را ردیابی می‌کند، اعلام کرده است که ارزش SHIB در اختیار سرمایه‌گذاران برتر اتریوم رقمی معادل ۵۸۸۷۸۸۰۶۵ دلار است. این رقم، ۱۲.۱۶ درصد از سبد دارایی این نهنگ ها را تشکیل می دهد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0