رمزارز نیوز
1400/10/26
16:02
رشد ۱۰ درصدی کاردانو در کمال ناباوری!

ساعاتی پیش بیت کوین (BTC) بار دیگر از دستیابی به سطوح بالای ۴۴۰۰۰ دلار باز ماند. اغلب آلت‌کوین‌های بازار رشد محدودی را ثبت کردند… مطالعه مطلب ...

ساعاتی پیش بیت کوین (BTC) بار دیگر از دستیابی به سطوح بالای ۴۴۰۰۰ دلار باز ماند. اغلب آلت‌کوین‌های بازار رشد محدودی را ثبت کردند ولی در بین آن‌ها، کاردانو (ADA) با رشدی ۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، بهترین عملکرد را داشته است.


چند روز پیش بود که ارزشمندترین کوین بازار کریپتو بعد از یک دوره نزول و حتی رسیدن به سطوح زیر ۴۰۰۰۰ دلار، با تلاش گاوها برای ریکاوری از ضررهای هفته گذشته، قله هفتگی ۴۴۵۰۰ دلار را ثبت کرد.


البته خرس‌ها بار دیگر دست به کار شدند و اجازه افزایش قیمت را ندادند. از این رو، بیت کوین دوباره به سرعت سقوط کرد و تنها در چند ثانیه ۲۵۰۰ دلار از ارزش آن کاسته شد. این اتفاق باعث شد که برای سومین بار در ۷ روز گذشته، قیمت به زیر سطح ۴۲۰۰۰ دلار کشیده شود.


البته روز گذشته این دارایی ارزشمند واکنش خوبی به این سطح حمایت نشان داد و دوباره به سطوح بالای ۴۳۰۰۰ دلار رسید. ساعاتی بعد از این اتفاق، دوباره قیمت به زیر ۴۳۰۰۰ دلار کشیده شد ولی گاوها بار دیگر تلاش کردند که قیمت را به سطح ۴۴۰۰۰ دلار برسانند که البته موفق نشدند.


در حال حاضر، بیت کوین بار دیگر در کانال ۴۳۰۰۰ دلار قرار گرفته و ارزش کل بازار آن هم در حوالی ۸۰۰ میلیارد دلار نوسان می‌کند.

Cardano (ADA) Explodes 8%

نمودار قیمت بیت کوین

رشد تحسین برانگیز کاردانو

اغلب کوین‌های باارزش بازار، در حال حاضر نوسانات آرامی دارند. اتریوم (ETH) با رشدی جزئی نسبت به روز گذشته، در حوالی سطح ۳۳۰۰ دلار معامله می‌شود. بایننس کوین (BNB) روز گذشته توانست به سطح ۵۰۰ دلار دست یابد ولی الان دقیقا زیر این سطح حمایت حیاتی قرار گرفته است.


سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX)، پولکادات (DOT) و ترا (LUNA) اما عملکرد بهتری را از خود نشان دادند. به این صورت که SOL سه، DOT چهار، LUNA ۵ و AVAX هم ۴ درصد رشد کرد. در این بین، کاردانو بیشترین افزایش قیمت را در بین آلت‌کوین‌های برتر بازار ثبت کرده است. توکن ADA این بلاکچین با رشدی ۸ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته در حوالی سطح ۱.۳۵ دلار معامله می‌شود.


برخلاف آلت‌کوین‌های برتر، دو میم کوین برتر بازار ارزش خود را از دست دادند. دوج کوین بعد از رشد قیمت نسبتا شدید روز جمعه به خاطر اعلام خبر پذیرش DOGE توسط تسلا، حالا ۵ درصد ریزش داشته است و شیبا هم کاهشی ۱ درصد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.


این در حالی است که کوین‌های متفرقه دیگری مثل Fantom (۱۲٪) ،Secret (۱۰٪) ،Spell Token (۸٪) ،Osmosis (۶.۵٪) ،Economi (۶٪) و… رشد قیمت خوبی را ثبت کرده اند. ارزش کل بازار کریپتو در حال حاضر حوالی ۲.۱ تریلیون دلار است.

Cardano (ADA) Explodes 8% (2)

بازار کریپتو در یک نگاه

انتهای خبر

0
0