آکادمی هلاکویی
1400/06/24
16:40
شرکت Canaan فروش ۱۶۷ میلیون دلاری ماینرهای بیتکوین را در سه ماهه دوم ثبت کرده است

تولیدکننده سخت افزار استخراج بیت کوین ، Canaan…

تولیدکننده سخت افزار استخراج بیت کوین ، Canaan ، رکورد درآمد سه ماهه ۱۶۷ میلیون دلاری را برای سه ماهه دوم امسال محقق کرده است.


این شرکت در گزارش درآمد خود در روز چهارشنبه اعلام کرد که در طول این سه ماهه ۵.۹ میلیون ترا هش بر ثانیه (TH/s) قدرت هش(هش پاور) فروخته است ، به این معنی که هر ترا هش بر ثانیه ی تجهیزات Avalon آن، حدود ۳۲ دلار قیمت داشته است. این مقدار هش ریت حدود ۴ درصد از کل قدرت هش فعلی شبکه بیت کوین را تشکیل می دهد.


Canaan گفت که این “بیشترین فروش یک سه ماهه در تاریخ فعالیت شرکت” است که به نسبت سه ماهه مشابه پارسال پنج برابر و بیش از ۱.۵ برابر نسبت به سه ماهه اول افزایش یافته است.


Canaan پس از کم کردن هزینه کالاهای فروخته شده که برای ساخت تجهیزات استفاده می شد (۱۰۱ میلیون دلار) ، سود ناخالص ۶۶ میلیون دلاری را با درآمد خالص کمتر از ۴۰ میلیون دلار به دست آورد.


این به معنی سود ناخالص ۴۰ درصدی برای بخش کسب و کار تولید ماینر Canaan است.


رکورد فروش Canaan عمدتا به دلیل افزایش میزان سرمایه گذاری انجام شده در تجهیزات استخراج از طرف خریداران نهادی از ابتدای سال ، به ویژه خریداران در آمریکای شمالی بود.


تا ۳۰ ژوئن ، این شرکت ۱۶۱ میلیون دلار بدهی قراردادی بابت پیش سفارش تجهیزاتی که هنوز به مشتریان خود تحویل نداده است،داشت.


Canaan انتظار دارد درآمدهایش برای سه ماهه سوم “۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش متوالی داشته باشد”.


طی دو ماه گذشته ، این شرکت حداقل ۴۰،۰۰۰ واحد تجهیزات استخراج به Mawson ، Hive Blockchain و Genesis Digital Assets فروخته است.


Canaan همچنین در ماه ژوئن(خرداد) گفت که در پی سرکوب استخراج رمزارز توسط چین ، استخراج بیت کوین را در قزاقستان آغاز کرده است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: theblockcrypto


انتهای خبر

0
0