بورس۲۴
1403/04/20
19:23
بررسی دلایل افزایش سود "تپسی"

به گزارش کدال نگر بورس ۲۴، شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیسدلایل افزایش سود شرکت را شرح داد.

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ ، شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس اظهار داشت: با توجه به اینکه درآمد عملیاتی نسبت به سال گذشته ۷۳ درصد افزایش و بهای تمام شده ۵۵ درصد افزایش داشته ، لیکن این موضوع منجر به افزایش سود نسبت به سال گذشته شده است.


این شرکت در خصوص فرایند راه اندازی کسب و کارهای نوپا(استارتاپی) بیان داشت: این امر بدین صورت است که ابتدا یک "کمینه محصول پذیرفتنی (mvp)" توسعه می یابد و به بازار عرضه می گرددو در این حین اقدامات مربوط به امکان سنجی اخذ مجوزها صورت می پذیرد.


در صورتیکه فرایند انطباق محصول با بازار ( Product Market Fit) ، اخذ مجوزها و جذب بخشی از مشتریان نوآور (Innovators) با موفقیت سپری شود، عملا میتوان طرح را موفق و قابل اطلاع رسانی دانست.


در طول فرآیند راه اندازی شرکت نوآفرینان آوات پارس، شواهد در دسترس حاکی از عدم امکان دریافت مجوزهای مربوطه می باشد، لیکن مدیریت تصمیم به توقف فعالیت این محصول گرفت. عدم افشا نیز به سبب گردش مالی بسیار ناچیز این شرکت به استناد تراز آزمایشی و کم اهمیت بودن اقلام مندرج در دفاتر آن شرکت بوده است، فلذا شرکت مزبور مورد حسابرسی قرار نگرفته و به طریق اولی صورت های مالی نیز برای آن تهیه نگردید.

تتت
انتهای خبر

0
0