اسمارت بورس
1399/09/23
08:40
9 صبح و سرخط خبرها - 23 آذر 99 🔹محمد صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فعلا تا امروز هیچ اشاره‌ای به بررسی یا عدم بررسی لوایح FATF‌ در جلسات نشده...

۹ صبح و سرخط خبرها - ۲۳ آذر ۹۹🔹محمد صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فعلا تا امروز هیچ اشاره‌ای به بررسی یا عدم بررسی لوایح FATF در جلسات نشده و فعلا این موضوعات مسکوت باقی مانده‌اند و باید دید که در آینده چه تصمیمی درباره این موضوعات اتخاذ خواهد شد.


🔹موسسه اعتباری ملل برای متقاضیان درخواست سرمایه‌گذاری، تا سقف ۵ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود ۴ تا ۱۸ درصد پرداخت می‌کند. به گزارش آخرین خبر، موسسه اعتباری ملل این تسهیلات را در قالب طرح از ایده تا عمل پرداخت خواهد نمود. بر اساس این طرح، کلیه جوانان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، نخبگان و تمامی کسانی که دغدغه‌ی کارآفرینی دارند می‌توانند به این پویش بپیوندند.


🔹 مصوبه #مهم شورایعالی بورس : سقف سرمایه گذاری صندوق‌های درآمد ثابت در بورس و اوراق بهادار از ۳۰ هزار میلیارد تومان به ۵۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافت. اختصاص ۵۰ درصد حد نصاب سرمایه‌گذاری در سهام باید به خرید سهام عدالت.


🔹رییس‌کل بانک مرکزی: بانک‌ها باید تلاش کنند به قوانین و قواعد مبارزه با پولشویی پایبند باشند و نسبت به پیاده سازی این قواعد اهتمام لازم را داشته باشند.🌐

انتهای خبر

0
0