رمزارز نیوز
1403/04/17
20:00
گزارش مثبت غول مالی فرانکلین تمپلتون درباره اتریوم و نقش مهم آن در صنعت…

تحلیلگران فرانکلین تمپلتون (Franklin Templeton)، یک شرکت مدیریت دارایی که بیش از ۱.۶۵ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد، طی گزارشی، دیدگاه صعودی خود را در مورد اتریوم (ETH) به عنوان ابزار توسعه فناوری و اقتصادی، به اشتراک گذاشته‌اند.


به اعتقاد تحلیلگران این شرکت، اتریوم ستون فقرات اقتصاد غیرمتمرکز است و همواره فرصت‌های جدیدی را برای جامعه کریپتو ایجاد می‌کند.


تحلیلگران این شرکت تاکید دارند که اتریوم دستاوردهای بیت کوین را در زمینه ایجاد یک پایه فنی قوی و قابل دسترس برای برنامه‌های دفترکل توزیع‌شده ارتقا داده و ظهور و تکامل یک اقتصاد غیرمتمرکز جامع را امکان‌پذیر کرده است.


در همین راستا، راه‌اندازی ماشین مجازی اتریوم (EVM) و قراردادهای هوشمند مبتنی بر زبان سالیدیتی (Solidity) آن، روند توسعه اپلیکیشن‌ها را تغییر داده و اتریوم را به پایه و اساس طیف گسترده‌ای از برنامه‌های غیرمتمرکز در بخش‌های مختلف تبدیل کرده است.


این تحلیلگران همچنین به نقش شبکه‌های لایه ۲ در افزایش مقیاس‌پذیری و رفع موانع پیش روی اتریوم و گسترش عدم تمرکز اشاره کرده‌اند.


از نظر تحلیلگران این شرکت، اتریوم موفق شده یک اقتصاد پروتکل‌محور پر جنب و جوش و متنوع را با طیف گسترده‌ای از کاربردهای جدید در بخش‌های دیفای (DeFi)، گیم‌فای (GameFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، متاورس (metaverse) و غیره، ایجاد کند.


در این گزارش همچنین آمده که اتریوم به عنوان ترکیبی منحصربه‌فرد از یک شبکه پرداخت همتابه‌همتا، یک جعبه ابزار کامل برای توسعه‌دهندگان و یک ماشین مجازی برای اجرای قراردادهای هوشمند، عملکرد موفقی داشته است.


لازم به ذکر است که فرانکلین تمپلتون یکی از شرکت‌های متقاضی ارائه صندوق‌های ETF اسپات اتریوم محسوب می‌شود. تحلیلگران این شرکت معتقدند که در صورت تایید صندوق ETF اتریوم این شرکت در ۱۵ جولای، سرمایه عظیمی به آن سرازیر خواهد شد.


انتهای خبر

0
0