رمزارز نیوز
1401/02/23
11:45
بیت کوین از چه قیمتی شروع به رشد خواهد کرد؟

به دنبال ادامه سقوط بازار رمزارزها در روز گذشته، تحلیلگران سرنخ‌های اصلی پایان فشار فروش بیت کوین را، قیمت در… مطالعه مطلب ...

به دنبال ادامه سقوط بازار رمزارزها در روز گذشته، تحلیلگران سرنخ‌های اصلی پایان فشار فروش بیت کوین را، قیمت در صرافی کوین بیس و بازگشت ارزش تتر به پایه یک دلاری خود می‌دانند.


به گفته تحلیلگران، اگر تتر بتواند پایه یک دلاری خود را بازیابی کند نشانه بسیار مثبتی در بازار خواهد بود و ترس از اینکه آیا تتر ارتباط خود را حفظ می‌کند یا نه، با توجه به اهمیت و حجم این استیبل کوین در بازار رمزارزها، احتمالا به فشار فروش روز گذشته افزوده است.


همچنین تحلیلگران روش پیش‌بینی کف قیمتی بیت کوین را مقایسه قیمت نقدی کوین بیس با دیگر صرافی‌های بزرگ از جمله بایننس می‌دانند، به‌طوری که اگر قیمت نقدی کوین بیس به بالاتر از بایننس برسد، یکی از نشانه‌های صعودی شدن بازار بیت کوین است؛ زیرا چنین تغییری نشان می‌دهد موسساتی که عموما کوین بیس را به بایننس ترجیح می‌دهند بیت کوین بیشتری نسبت به خریداران خرد می‌خرند که نشانه اطمینان سرمایه‌گذاران حرفه‌ای از بازار است.


بن کاسلین، رئیس تحقیقات و استراتژی صرافی AAX عملکرد بیت کوین در مقایسه با سایر ارزها در ریزش اخیر را نسبتا خوب دانسته و گفته:


درچنین شرایطی است که موسسات به ارزش و عملکرد بیت کوین در زمان بحران پی می‌برند و این انتظار می‌رود که سرمایه‌های بیشتری به سمت بیت کوین هدایت شوند.


این تحلیلگر فروپاشی شبکه لونا و استیبل کوین UST را اتفاق بزرگی در راستای تسلط بیشتر بیت کوین و اتریوم دانست و گفت که این اتفاق می‌تواند منجر به تمرکز مجدد بازار بر کیفیت شبکه‌های غیرمتمرکز شود و از توکن‌های بیهوده و آزمایش‌های مخاطره آمیز دوری کند.


دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0