آکادمی هلاکویی
1401/02/19
15:40
کاردانو از افزایش چشمگیر تعداد اسکریپت های پلوتوس خود خبر می دهد

حساب توئیتر Cardano Insights از افزایش تعداد اسکریپت…

حساب توئیتر Cardano Insights از افزایش تعداد اسکریپت های Plutus از ۸ آوریل (۱۹ فروردین) به بعد خبر داد که علیرغم شرایط ناخوشایند بازار، توسعه فعال در شبکه را نشان می دهد.


اسکریپت های پلوتوس قراردادهای هوشمند شبکه کاردانو هستند و افزایش تعداد قراردادها در شبکه یک شاخص مستقیم از توسعه فعالیت در مقایسه با TVL یا سرمایه گذاری قفل شده در کاردانو است.


با توجه به اطلاعات DefiLIama، ارزش کل وجوه قفل شده در پلتفرم های غیرمتمرکز مختلف و قراردادهای هوشمند در کاردانو از بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در پایان ماه مارس (۱۱ فروردین) به کمتر از ۲۰۰ میلیون دلار در زمان انتشار این خبر کاهش یافته است.


اما با اینکه فعالیت های توسعه دهندگان در کاردانو متوقف نمی شود و یک گرایش صعودی را نشان می دهد، کاربران به دلیل شرایط ناخوشایند بازار و کاهش محبوبیت صنعت دیفای به آرامی شبکه را ترک می کنند. بر اساس داده های Messari، تعداد آدرس های فعال کاردانو از تقریبا ۴۵۰۰۰۰ در ماه نوامبر (آبان-آذر) به ۱۰۰۰۰۰ مورد کاهش یافته است.


عملکرد بازار ADA


با توجه به آشفتگی در بازار رمزارزها ناشی از فروش گسترده بیت کوین، که از تقریبا ۴۰۰۰۰ دلار به ۳۳۰۰۰ دلار سقوط کرد، کاردانو در تلاش است تا هرگونه حرکت مثبتی را نشان دهد زیرا ترس شدید بر دارایی های دیجیتال، خود را در سراسر بازار نشان می دهد.


کاردانو بیش از ۲۰٪ از ارزش خود را در پنج روز گذشته از دست داده است و در زمان انتشار، ADA با ۰.۶۹ دلار معامله می شود و ۶.۵ درصد از ارزش خود را در ۲۴ ساعت گذشته از دست داده است.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: U.today


انتهای خبر

0
0