آکادمی هلاکویی
1401/02/21
22:00
تکذیب شایعات مربوط به ضررها در میان نوسانات بازار، توسط مدیران شبکه سلسیوس!

به گفته رهبران شبکه سلسیوس(Celsius)، نوسانات شدید در…

به گفته رهبران شبکه سلسیوس( Celsius )، نوسانات شدید در بازار کریپتو تاثیر قابل توجهی بر این شبکه نداشته است.


الکس ماشینسکی( Alex Mashinsky )، مدیرعامل سلسیوس، ظاهرا در پاسخ به توئیت حذف شده کاربر توئیتر، دیوید بل( David Belle ) که ادعا می‌کرد این پلتفرم کاملا از بین رفته است، پیامی به بیش از ۱۷۲۰۰۰ دنبال‌کننده‌اش در توئیتر ارسال کرد که تمام سرمایه‌ها امن هستند و این پلتفرم به انجام تجارت خود ادامه می دهد. ماشینسکی اذعان کرد که نوسانات شدید بازار در حال حاضر بر پروژه هایی از جمله ترا (LUNA) و استیبل کوین ترا (UST) تاثیر می گذارد.


پلتفرم - تکذیب شایعات مربوط به ضررها در میان نوسانات بازار، توسط مدیران شبکه سلسیوس!

قیمت LUNA در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹۳ درصد کاهش یافته و در زمان انتشار این مطلب به ۲.۱۸ دلار به دنبال فروش انبوهش، رسیده و UST تقریبا ۴۰ درصد کاهش یافته و به قیمت ۰.۵۵ دلار رسیده است. روز سه‌شنبه، دو کوان( Do Kwon )، یکی از بنیان‌گذاران Terra به «طرح بازیابی» اشاره کرد و سپس اضافه کرد که از پیشنهادات جامعه برای افزایش ظرفیت مینت پروژه حمایت می‌کند. با این حال، ماشینسکی گفت که این پلتفرم در تلاش برای نجات پروژه در هیچ کمک مالی LUNA دخیل نمیباشد.


راد بولگر( Rod Bolger )، مدیر مالی سلسیوس، به کوین تلگراف گفت: “اولویت اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم تمام دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم ما ایمن باقی می‌مانند. تیم های دفتر ما مانند مدیران ریسک فکر و عمل می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ما به هیچ وجه در معرض نوسانات بازار قرار نگیریم. موقعیت نقدینگی ما همچنان بسیار قوی است.”


عدم قطعیت در مورد جداسازی UST از دلار آمریکا بر قیمت ارزهای دیجیتال اصلی از جمله بیت کوین ( BTC ) و اتریوم ( ETH ) تاثیر گذاشته است که هر دو در هفته گذشته بیش از ۲۱ درصد کاهش یافته اند. صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس ( Binance ) نیز به دلیل ازدحام شبکه به طور موقت برداشت LUNA و UST را به حالت تعلیق درآورد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد .


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0