اقتصاد آنلاین
1399/09/16
12:22
📌مافیای کنکور نمی‌گذارد این سفره ۱۵ هزار میلیارد تومانی جمع شود/ بالاتر از وزیر را می‌آورند و برمی‌دارند محمد بطحایی، وزیر سابق آموزش و پرورش: 🔹 ا...

📌مافیای کنکور نمی‌گذارد این سفره ۱۵ هزار میلیارد تومانی جمع شود/ بالاتر از وزیر را می‌آورند و برمی‌دارندمحمد بطحایی، وزیر سابق آموزش و پرورش:


🔹 این هیولا واقعا همه تلاش‌های دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت را با خاک یکسان کرده است.


🔹 کنکور در ۶۱ سال پیش شکل گرفت و آن زمان ما نیاز به کنکور داشتیم اما حالا و در ادامه حیاتش تبدیل به سم مهلکی برای داوطلبان شده است.


🔹 در این سال‌ها وقتی از کنکور حرف می‌زنیم از یک منافع اقتصادی بزرگ که پشت کنکور است هم صحبت می‌کنیم.


🔹 مافیای کنکور مثل مافیای مواد مخدر نیست که بگوییم ۶ نفر عامل اصلی ورود مخدر هستند و اگر این ۶ نفر دستگیر شوند می‌توانیم مساله را حل کنیم.


🔹 خود مردم و خانواده‌ها اگر یک تحلیل درست از شرایط کنکور داشته باشند نمی‌آیند بچه هایشان را چند سال درگیر کلاس کنکور کنند.


🔹وزیران باید به طور جدی با کنکور مبارزه کنند اگر اینگونه رفتار نکنند قطعا کنکور حذف نمی‌شود.


🔹 اکنون یک سفره‌ای به نام کنکور باز است که از این سفره ۲۶ هزار میلیارد تومانی افراد بهره می‌برند. کسانی که دور این سفره نشسته‌اند نمی‌گذارند شما این سفره را جمع کنید.


🔹 آدم‌های دور این سفر از خودم به‌عنوان یک وزیر سابق، تا یک نفر به‌عنوان کارشناس در وزارت آموزش و پرورش تا یک نماینده مجلس یا کسی که صدها ساختمان در اقصی نقاط کشور دارد و هزاران نفر جزو کارمندان این آقا هستند همه اینها کسانی هستند که دور این سفره‌اند یعنی شما وقتی بخواهید این سفره را جمع کنید همه این سفره را می‌گیرند چون هر کسی سهمی دارد و از جمله سازمان سنجش.

انتهای خبر

0
0