بورس پرس
1401/03/11
08:55
خروج موقت ۱۰ شرکت، رفع گره از یک سهم، روز آخر ۸ نماد + ۱۰ ابطالی

نماد ۱۰ شرکت بسته، یک سهم مشمول رفع گره معاملاتی و روز آخر ۸ سهم بوده و بخشی از معامله دیروز سهام ۱۰ شرکت هم باطل شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، قبل از آغاز معاملات بازار سهام در آخرین روز کاری هفته ، نماد شرکت های البرز دارو، گروه بهمن، دامداری تلیسه، بهمن دیزل ، فرانسوز یزد، صنایع و معادن کوثر و پتروشیمی زاگرس به دلیل اعلام رویدادهای مهم برای یک ساعت متوقف شد.شرکت های فولاد مبارکه و پ تروشیمی جم برای یک روز و کیسون هم برای دو روز کاری از تابلو معاملات خارج شدند.


در این میان ، نماد شرکت نوش پونه مشهد هم به دلیل پذیرش در بازار دوم فرابورس و به منظور انتقال نماد در پایان معاملات امروز متوقف می شود.


همچنین امروز آخرین مهلت خرید و فروش سهام شرکت بورسی آبادگران ایران، چرخشگر، معدنی و صنعتی صبانور، توسعه و عمران امید، بهساز کاشانه تهران، سرمایه گذاری بوعلی و قبل از برگزاری مجمع سالانه و عادی به طور فوق العاده و همچنین روز آخر سهام حق تقدم خاک چینی است.


در این میان بورس تهران و فرابورس طبق روال قبلی و بدون اعلام توضیح، بخشی از معاملات دیروز سهام شرکت های پتروشیمی شیراز، سرمایه گذاری غدیر، بانک صادرات ، پترول، بانک آینده، سیمان کارون ، غذایی کیوان، پلاستیک شاهین ، داروسازی تهران شیمی و نساجی بروجرد را باطل کردند .


علاوه بر این امروز سهام شرکت فرابورسی " وپسا " مشمول رفع گره معاملاتی بوده و برای سه نماد بورسی "ولقمان"، وامیر و حگهر" محدودیت حجمی ۲۰۰ ، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار سهمی تعیین شد .


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام

انتهای خبر

0
0