بورس۲۴
1403/01/14
19:22
یک کارشناس اقتصادی: نوسانات بازار ارز کوتاه مدت است

قیمت ها به نرخ های قبلی باز می گردد کامران ندری، در گفت و گویی افزود: روز دوشنبه به دلیل حمله صهیونیست ها به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق بازار ارز دچار نوساناتی شد، که این التهاب به زودی کاهش می یابد...

بورس۲۴ : عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: نوسانات نرخ ارز که از عصر دوشنبه آغاز شد به زودی کاهش می‌یابد و قیمت‌ها به همان نرخ‌های قبلی باز می‌گردد.


کامران ندری، کارشناس اقتصادی در گفت و گویی افزود: روز دوشنبه به دلیل حمله صهیونیست‌ها به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق بازار ارز دچار نوساناتی شد که این التهاب به زودی کاهش می‌یابد.


وی ادامه داد: بانک مرکزی در سال گذشته علی رغم اینکه اتفاقات زیادی در عرصه بین‌الملل و فضای سیاسی افتاد توانست بازار ارز را مدیریت کند، از این رو مردم نباید به صورت هیجانی وارد بازار شوند و این اطمینان وجود دارد که فضای نوسانی فعلی از بین می‌رود.


ندری با بیان اینکه برخی افراد اکنون در فضای مجازی به دنبال گمانه‌زنی کاذب در بازار ارز هستند توضیح داد: برخی افراد به دنبال تحریک انتظارات تورمی هستند اما شرایط فعلی با وضعیت سال گذشته تفاوتی ندارد و نوسانات بازار موقت خواهد بود.


به گفته وی، نوسانات ارزی به دلیل مشکلات اقتصادی نیست. بلکه اثر روانی اتفاقات بین المللی اخیر است.


انتهای خبر

0
0