آکادمی هلاکویی
1400/09/06
14:20
کاهش ارزش بازار ریپل و سقوط این رمزارز به رتبه ی هفتم

ریپل (XRP) علیرغم ماندن طولانی مدتش در میان…

ریپل (XRP) علیرغم ماندن طولانی مدتش در میان ۳ رمزارز برتر بازار، اکنون به شدت از نظر ارزش بازار افت کرده است و به رتبه هفتمین رمزارز جهان سقوط کرده است.


سقوط کنونی ریپل در بحبوحه ی بروز رسانی چندین پروژه رمزارز دیگر در بازار صورت گرفته است. در حال حاضر، بایننس کوین (BNB) به عنوان سومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.


در کنار BNB، تتر به عنوان چهارمین رمزارز بزرگ قرار دارد که ارزش قیمت آن همیشه برابر با یک دلار است. همچنین ارزش بازاری بیش از ۷۴ میلیارد دلار در Coingecko دارد. علاوه بر این، پس از تتر، سولانا (SOL) در جایگاه پنجم قرار دارد که می توان گفت واقعا عملکرد چشمگیری را ارائه می دهد که قبلا هرگز سابقه نداشته است.


در همین حال، از ماه جاری، قیمت سولانا به قله تاریخی جدید، یعنی ۲۵۹ دلار دست یافته است، اما این رمزارز در حال حاضر با قیمت ۱۹۴ دلار در بازار معامله می شود. علاوه بر این، درست بعد از سولانا، کاردانو (ADA) به عنوان ششمین رمزارز در جهان از نظر ارزش بازار قرار دارد.


نقطه ی جالبی که وجود دارد، این است که، از آنجایی که فاصله از نظر حجم بازار بین رمزارزهای ذکر شده در بالا چندان زیاد نیست، هرلحظه این احتمال وجود دارد که رمزارزها از یکدیگر سبقت بگیریند. بسیاری کاهش فعلی ارزش بازار ریپل را به احساسات منفی به وجود آمده به دلیل دعوی بی پایان این رمزارز با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نسبت می دهند.


بر اساس این گزارش، اگر ریپل بر SEC آمریکا پیروز شود همچنان این شانس را دارد که به طور تصاعدی قیمتش افزایش یابد.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coinquora


انتهای خبر

0
0