همفکران
1401/06/01
10:49
#ومعادن 📌ادامه گزارش همفکران از نشست خبری شرکت توسعه معادن و فلزات... ✅ سعدمحمدی با اشاره به کنسرسیومی که به رهبری توسعه معادن مس جانجا را برنده ...

#ومعادن📌ادامه گزارش همفکران از نشست خبری شرکت توسعه معادن و فلزات...✅ سعدمحمدی با اشاره به کنسرسیومی که به رهبری توسعه معادن مس جانجا را برنده شد، گفت: بازنگری مجدد روی ارزیابی تحلیلی شرکت شد و به نقاط جدیدی دست پیدا کردیم.


برنامه داریم ۷ هزار تن کاتد در آنجا تولید شود و کارخانه ۱۳۰ هزار تنی کنسانتره مس نیز در آنجا شکل بگیرد.✅ بحث کارخانه کک سازی طبس تکنیکی جدید و متفاوت از کارخانه های موجود در ایران است، موفق شدیم در تیرماه تولید را به ۸ هزار تن و در مرداد به ۹۸۰۰ تن برسانیم در شهریور نیز از ۱۰ هزار تن عبور خواهیم کرد.✅در خصوص برق نیز در نیروگاه جدید خورشیدی سرمایه گذاری می کنیم.✅ خرید سهم ایریتک انجام شد، این شرکت سمت و سوی جدیدی را دنبال میکند و برای پروژه ها از ایریتک به عنوان مشاوره و عملیات استفاده میکنیم.✅ پروژه های جدید شرکت در دست ارزیابی است. همچون ایجاد سرمایه گذاری برای اسیل کورد، سرمایه گذاری در شیروان ، سرمایه گذاری الکتروگرافیکی در کازرون و لوله های بدون درز که در حال ارزیابی است.✅در روی وانادیوم نیز کار میکنیم زیرا در فروآلیاژ ها کاربرد بسیار اررشمندی دارد.✅در فولاد کردستان در تولید اهن اسفنجی حدود بیش از ۱۲ درصد پیشرفت داشتیم.✅در خصوص احداث واحد ذوب فولاد سازی بیش از ۱۰ درصد، کارخانه گندله سازی شهرک بیش از ۲۴ درصد، نیروگاه خورشیدی در حال حاضر ۸۰ درصد، در خصوص فولاد اردبیل بیش از ۱۳ درصد پیشرفت داشتیم.✅در خصوص ۷ پروژه، تمام مناقصه ها انجام شده و پیمانکار گرفته شده و پیشرفت فیزیکی داشته ایم.


Hamfekran.com


@Agahmoshave

انتهای خبر

0
0