رمزارز نیوز
1401/02/22
10:14
رابرت کیوساکی: من به بیت کوین اعتماد دارم نه به این سه دلقک!

با ورود بیت کوین به روند نزولی بی سابقه، رابرت کیوساکی ادعا می کند که بیت کوین بر این شرایط غلبه خواهد کرد.… مطالعه مطلب ...

با ورود بیت کوین به روند نزولی بی سابقه، رابرت کیوساکی ادعا می کند که بیت کوین بر این شرایط غلبه خواهد کرد.


بیت کوین امسال روندی تلخ و شیرین داشته است. پس از شروع سال و پس از اوج بی‌نظیر نوامبر ۲۰۲۱، قیمت بیت‌کوین از آن زمان تاکنون در نوسان بوده است. بیت‌کوین اکنون به عنوان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار به سمت دره‌ای پرشیب حرکت می‌کند و ارزش آن پس از سقوط این هفته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.


قیمت بیت کوین دیروز به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار رسید، و در ساعات پایانی روز گذشته با قیمت ۲۹,۹۰۰ دلار معامله شد و به پایین ترین حد خود از جولای ۲۰۲۱ رسید. این ارز دیجیتال تا حدی رشد داشت و به قیمت ۳۲,۶۵۰ دلار بازگشت و رو به بهبود بود اما متعاقبا دوباره سقوط کرد و در حال حاضر در حدود ۲۷ هزار دلار معامله می‌شود.


تاجر آمریکایی رابرت کیوساکی معتقد است بیت کوین برای برنده‌شدن آمده است. نویسنده میلیونر کتاب معروف «پدر پولدار پدر فقیر» در توییتر به بیان انزجار خود از دولت ایالات متحده پرداخت و در عین حال از بیت کوین برای بازگشت به بازار طرفداری کرد.


او در توییت خود نوشت، بیت کوین برنده خواهد شد زیرا آمریکا توسط سه دلقک رهبری می‌شود. رئیس‌جمهور بایدن، یلن وزیر خزانه‌داری و پاول رئیس فدرال رزرو. من به بیت کوین اعتماد دارم نه به این سه دلقک.


انتهای خبر

0
0