آکادمی هلاکویی
1400/06/23
17:00
کتی وود: اعتماد ما به اتریوم به طرز چشمگیری افزایش یافته است

در جریان کنفرانس SALT وال استریت، رئیس شرکت…

در جریان کنفرانس SALT وال استریت، رئیس شرکت سرمایه گذاری Ark Invest، کتی وود (Cathie Wood)، به CNBC گفت که به نظر وی، بیت کوین در پنج سال آینده ده برابر می شود و ارزش آن به بیش از ۵۰۰،۰۰۰ دلار می رسد.


با این حال، او اظهار داشت که اعتماد Ark به اتریوم نیز بسیار افزایش یافته است.


“اعتماد ما به اتر به طرز چشمگیری افزایش یافته است”


دلیل این امر، همانطور که وود توضیح داد، انتقال اتریوم از الگوریتم اثبات کار (PoW) به الگوریتم اثبات سهام (PoS) بود. این انتقال با راه اندازی فاز صفر اتریوم ۲/۰ در ۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۱۱ آذر ۹۹) و اخیرا پس از اجرای هارد فورک لندن در ۵ آگوست ۲۰۲۱ (۱۴ مرداد ۱۴۰۰) آغاز شد.


این فورک (که با نام EIP ۱۵۵۹ نیز شناخته می شود)، امکان سوزاندن هزینه معاملات در بلاک چین اتریوم را فراهم کرده است، که کمک کرد تا اتریوم تبدیل به یک ارز ضد تورم شود.


همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، در اوایل ماه آگوست (اواسط مرداد)، کتی وود پشتیبانی خود را از برنامه های غیرمتمرکز DeFi و اتریوم اعلام کرد.


Ark از طریق Grayscale در اتریوم سرمایه گذاری می کند.


در میان دارایی های رمزارزی، Ark در Grayscale Ethereum Trust سرمایه گذاری کرده است – Ark سهام ETHE را به ارزش میلیون ها دلار در اختیار دارد. تا ۳۰ ژوئن (۹ تیر)، این صندوق سرمایه گذاری ۷۲۱،۹۳۶ ETHE را در اختیار داشت که ارزش آن در آن زمان ۱۶/۲ میلیون دلار بود.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0