آکادمی هلاکویی
1400/02/16
11:00
معامله گران دوج کوین در حال تبدیل سود خود به آلتکوین های بزرگ هستند

کارشناسان معتقدند که معامله گران دوج کوین سود…

کارشناسان معتقدند که معامله گران دوج کوین سود خود را به دیگر آلتکوین های موجود در پلتفرم رابینهود انتقال داده اند که می تواند عامل افزایش قیمت اخیر LTC ، BCH و ETC باشد.


هر بازار گاوی حداقل یک کاتالیزور غافلگیرکننده دارد برای تحریک معامله گران و ایجاد حجم معاملات گسترده ای که ارزش کل بازار را به اوج جدید می رساند .


بازار گاوی ۲۰۲۱(۱۴۰۰) نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از بزرگترین کاتالیزورهای رشد در سال جاری محبوبیت انفجاری دوج کوین بوده است که با افزایش قیمت ، در محافل مالی خبرساز شده است .


فقط در چند ماه کوتاه چنین رشد عظیمی اتفاق افتاده است ، طبیعی است که معامله گران اقداماتی را انجام دهند که به سیو سود کمک می کند و به دنبال موردی برای سرمایه گذاری بعدی خود هستند.


افزایش قیمت دوج کوین حتی مورد توجه معامله‌گر تکنیکال معروف جان بولینگر (John Bollinger) ، مخترع باند بولینگر قرار گرفت ، که در تاریخ ۳ می(۱۳ اردیبهشت) در توییتر خود نوشت ” Doge/usd اوج گرفت ،سپس ۶۵٪ سقوط کرد و اکنون doge/btc دوباره اوج میگیرد.


Dogecoin در زمان انتشار این توییت نزدیک به ۰.۴۰ دلار معامله می شد اما از آن زمان تاکنون ۸۰٪ سر به فلک کشیده و به بالاترین قیمت جدید در ۰.۶۹ دلار رسید. پس از این تجمع قدرتمند، بولینگر توییت زیر را به عنوان توصیه ای به معامله گران دوج کوین ارسال کرد:


من فکر می کنم شما عاشقان دوج بهتر است در اینجا به فکر یک موضوع گیری بهتر باشید.


John Bollinger 300x85 - معامله گران دوج کوین در حال تبدیل سود خود به آلتکوین های بزرگ هستندJohn Bollinger 300x85 - معامله گران دوج کوین در حال تبدیل سود خود به آلتکوین های بزرگ هستند

به نظر می رسد برخی از معامله گران نظرات مشابهی داشتند یا سخنان بولینگر را قبول داشتند ، زیرا قیمت DOGE قبل از بهبود در سطح ۰.۶۰ دلار ۲۵٪ عقب نشینی کرد.


چندین معامله گر مشهور ، از جمله بنیانگذار گروه ارز دیجیتال ، بری سیلبرت ، اظهار داشتند که بسیاری از معاملات دوج در پلتفرم رابینهود اتفاق افتاده است و معامله گران سودهای حاصل از دوج کوین را در سایر ارزهای دیجیتال موجود در این پلتفرم سرمایه گذاری نموده اند زیرا همه ارزهای دیجیتال اصلی موجود در این پلتفرم در ۵ می شاهد رشد دو رقمی بوده اند ، در حالی که قیمت دوج ۲۵٪ عقب نشینی را تجربه کرده است.


اتریوم کلاسیک (ETC) یکی از بزرگترین ذی نفعان بوده است که در تاریخ ۵ می (۱۵ اردیبهشت) به بالاترین رکورد ۱۰۰ دلار دست یافت. در همان دوره ، بیت کوین کش (BCH) و Bitcoin SV (BSV) در بازه ۲۵ تا ۳۰ درصد سود داشته اند.


در حالی که درصد رشدی که در قیمت لایت کوین (LTC) مشاهده می شود کمتر از سایر توکن های ذکر شده در پلتفرم رابینهود است ، رشد ۱۵ درصدی LTC باعث شد به بالاترین قیمت چند ساله ۳۵۱ دلار برسد و باعث شد قیمت LTC تنها ۷ درصد کمتر از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۳۷۵ دلار باشد.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: cointelegraphانتهای خبر

0
0