اسمارت بورس
1399/08/25
18:01
گزارش بازار روز - ۲۵ آبان ۹۹ 🔹بازار امروز تقابل عرضه و تقاضا بود و این باعث شد حجم معاملات به شدت بالا رفته و مس از مدت‌ها افزایش ارزش معاملات را ...

گزارش بازار روز - ۲۵ آبان ۹۹🔹بازار امروز تقابل عرضه و تقاضا بود و این باعث شد حجم معاملات به شدت بالا رفته و مس از مدت‌ها افزایش ارزش معاملات را شاهد بودیم. امروز بازگشایی #شپنا و #تاپیکو تاثیر بدی روی بازار داشت ولی پس از بازگشایی چون شپنا با صف خرید همراه شد باعث بهبود شرایط بازار و تقویت دوباره تقاضا شد. امروز ارزش معاملات بازار بورس و فرابورس رکورد پاییزی زد.


🔹شاخص کل بورس امروز با ۹۷۱۵ واحد رشد به ۱.۲۵۷ میلیون ریال رسید.


🔹شاخص کل هم وزن نیز اندکی سبز بود و با ۶۶ واحد رشد در ۳۶۹ هزار واحد ماند.


🔹مجموع ارزش معاملات بازار بورس و فرابورس با افزایش خوبی به ۱۶۹،۸۶۸ میلیارد ریال رسید. در جریان معاملات امروز ۳۲۸ میلیارد تومان پول از طرف حقوقی‌ها وارد بازار شد.


🔹سه نماد #فملی ، #فولاد و #وغدیر بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل داشتند.


🔹سه نماد #تاپیکو ، #فارس و #ومعادن بیشترین تاثیر منفی در شاخص کل داشتند.


🔹برترین گروه‌های بازار بر اساس ارزش معاملات به ترتیب: #خودرو ، #فلزات_اساسی ، #فراورده_نفتی ، #بانکها ، #شیمیایی ، #انبوه_سازی و #سرمایه_گذاریها


🔹بیشترین ارزش معاملات به ترتیب: #خودرو ، #دارایکم ، #خساپا ، #حکشتی ، #فملی ، #فولاد و #خگستر


🔹 #دلار نقدی ۲۵۹۰۰ تومان معامله می شود.


🔹ا رزش سهام عدالت : در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت با افزایش همراه بود و در مقایسه با روز گذشته، ۱.۸ درصد (۱۷۵هزار تومان) افزایش یافت. ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۹ میلیون و ۹۰۲هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۶۵۱هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ ملیون و ۹۴۱هزار تومان رسیده است.


🔹مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی: احتمال تصویب FATF در صورت لغو تحریم ها 🔹قیمت پایه محصولات پتروشیمی، این هفته بر اساس معادل نرخ ارز ۲۶۱۲۷۲ ریال اعلام شد؛ نرخ پایه جدید نسبت به هفته پیش ۲۲۳۶ ریال افزایش داشته است.


🌐

انتهای خبر

0
0