بولتن اقتصادی
1400/01/15
15:33
پرداخت مستمری به بیماران کرونایی سرپرست بیمه‌های زندگی شرکت بیمه تعاون از پرداخت مستمری به بیماران مبتلا به کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی بی...

پرداخت مستمری به بیماران کروناییسرپرست بیمه‌های زندگی شرکت بیمه تعاون از پرداخت مستمری به بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با اشاره به محصول جدید این شرکت که تحت عنوان «بیمه‌‌نامه کرونا» ارائه شده است اظهار داشت: این بیمه‌نامه دارای سه بخش است. بخش اول فرد بیمه شده مبتلا به ویروس کووید ۱۹ باشد ولی در منزل بستری شود، بخش دوم درصورت ابتلا بیمه گزار به کرونا و بستری شدن فرد در بیمارستان و بخش سوم در صورت فوت بیمه شده مبتلا به ویروس کووید ۱۹ است.


وی گفت: در صورتی که بیمه گزار به ویروس کرونا مبتلا شود و نیاز به بستری در بیمارستان نباشد، بیمه تعاون غرامتی یک ماهه را بابت طول مدت درمان خانگی به او پرداخت خواهد کرد.


سرپرست بیمه های زندگی بیمه تعاون افزود: اگر بیمه‌گزار مبتلا به ویروس نیاز به بستری در بیمارستان داشته باشد(حداقل یک روز)، به او سه ماه مستمری پرداخت خواهد شد.


یوسفی به حالت سوم بیمه کرونا نیز اشاره کرد و گفت: در صورتی که فرد مبتلا به ویروس کرونا فوت شود، به مدت ۱۸ ماه به ذی‌نفعان او مستمری پرداخت خواهد شد.


حداقل غرامت پرداختی به بیمه شدگان بیمه کرونا ۱۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰ میلیون ریال خواهد بود .


این بیمه نامه دارای سه طرح برنزی، نقره ای و طلایی است و پس از صدور یک دوره ۱۴ روزه انتظار را سپری کرده و پس از آن خدمات مطابق طرح انتخابی مورد نظر قابل ارائه خواهد بود.


هر یک از طرح ها یک دسته بندی چهارگانه برای «بیماران زیر ۵۰ سال بدون بیماری زمینه ای، بیماران زیر ۵۰ سال دارای بیماری زمینه ای، بیماران بالای ۵۰ سال بدون بیماری زمینه ای و بیماران بالای ۵۰ سال دارای بیماری زمینه ای» دارد.


حداقل هزینه برای صدور بیمه کرونا ۱۶۸ هزار تومان و حداکثر ۵۵۷ هزار تومان و مدت زمان این بیمه نامه ۳۶۵ روز است.

انتهای خبر

0
0