آکادمی هلاکویی
1401/03/19
19:40
این شرکت پیش بینی کرده بود که کاردانو جایگاه خود را در بین ۱۰ رمزارز برتر از دست می‌دهد

شرکت Arcane Research که یک پلتفرم معروف زنجیره‌ای…

شرکت Arcane Research که یک پلتفرم معروف زنجیره‌ای و تحقیقاتی در صنعت ارزهای دیجیتال است، حدود یک سال پیش پیش‌بینی جسورانه‌ای درباره اکوسیستم کاردانو و جایگاه آن در بین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار ارائه کرد. اما همه چیز آن طور که باید پیش نرفت.


بر اساس این گزارش یک ساله، XRP و کاردانو باید جایگاه خود را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار از دست می‌دادند. بحث اصلی تحلیلگران، سهم بازار و استفاده ای بود که کاردانو و XRP داشتند.


2022 06 09 19 06 02 This Company Predicted Cardano to Fall off of Cryptos Top 10 But Something Wen - این شرکت پیش بینی کرده بود که کاردانو جایگاه خود را در بین 10 رمزارز برتر از دست می‌دهد

با رشد تصاعدی شبکه هایی مانند بایننس اسمارت چین و عقب راندن رمزارزهای قدیمی، Arcane روی رشد بلاک چین هایی با قابلیت استفاده و درآمد بالا شرط‌بندی می‌کرد که کاردانو و XRP فاقد آن بودند.


وقتی کاردانو فناوری قراردادهای هوشمند خود را معرفی کرد و اولین برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده در شبکه شروع به جذب کاربران و سرمایه گذاران کردند، وضعیت تغییر کرد. حتی این شبکه قفل شدن بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در قرارداد هوشمند برنامه های غیرمتمرکز خود را جشن گرفت.


طبق گفته CoinMarketCap، در حال حاضر، کاردانو به دنبال بحران کلی در حوزه‌های DeFi و NFT شاهد خروج خفیف وجوهی است، اما همچنان از نظر ارزش بازار در بین شش ارز دیجیتال برتر باقی می‌ماند. در میان ارزهای دیجیتال ناپایدار، ADA چهارمین دارایی بزرگ دیجیتال در جهان است.


کاردانو علاوه بر بهبود جایگاه خود در بازار، برای ارائه بروزرسانی ها و اعلامیه های جدید در تابستان آماده می‌شود. برخی از این بروزرسانی ها شامل Vasil Hard Fork و راه حل های مختلفی مانند استیبل کوین الگوریتمی Djed می‌شود.


در زمان انتشار این مقاله، ADA با قیمت ۰/۶ دلار معامله می‌شود و در هفته گذشته رشد داشته است. ارزش بازار این رمزارز ۲۱ میلیارد دلار است.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0