مبین تحلیل
1399/10/28
23:01
📌#خراسان #فصلی 🔸پتروشیمی خراسان در ۹ ماهه سال جاری سودی معادل ۵۷۶ تومان به ازای هر سهم محقق نموده. این شرکت در فصل بهار و تابستان نیز به ترتیب ۱۳۷...

📌#خراسان


#فصلی🔸پتروشیمی خراسان در ۹ ماهه سال جاری سودی معادل ۵۷۶ تومان به ازای هر سهم محقق نموده. این شرکت در فصل بهار و تابستان نیز به ترتیب ۱۳۷ و ۲۸۶ تومان سود به ازای هر سهم شناسایی کرده است.


🔸شرکت در فصل پاییز درآمدی معادل ۸۱۴ میلیارد تومان کسب کرده است که معادل کل درآمد دو فصل قبلی است.فروش سال گذشته ۱،۴۱۲ و ۹ ماهه سال جاری معادل۱،۵۳۵ میلیارد تومان است.


🔸ظرفیت تولید اوره ۴۹۵ هزار تن در سال است که ۸۰ درصد ظرفیت تولید داشته است .شرکت در تابستان سال ۱۳۹۹ با خرج ۲۰ میلیارد تومن اورهال کامل انجام داد . کاتالیست ها در شهریور ماه شارژ شدند . بنابراین برای سال ۱۴۰۰ می توانیم تا ۱۰۰ درصد ظرفیت تولید در نظر بگیریم .


🔸با توجه به حاشیه سود خالص ۷۰ درصدی در گزارش ۹ ماهه و دلار ۲۳ هزار تومانی و اوره ۲۲۰ دلاری و نرخ گاز ۸ سنتی و در نظر گرفتن یک ماه قطعی گاز و درآمد سپرده گذاری ۱۲۰ میلیارد تومانی، #خراسان در سال ۹۹ سودی معادل ۸۳۰ تومان محقق خواهد نمود.انتهای خبر

0
0