آکادمی هلاکویی
1401/03/26
09:40
تحلیل تکنیکال سولانا(SOL)؛ پنج شنبه ۲۶ خرداد

رمزارز سولانا(SOL) از ۲ آوریل(۱۳ خرداد) تا به…

رمزارز سولانا(SOL) از ۲ آوریل(۱۳ خرداد) تا به حال ، ۸۲ درصد و از نوامبر ۲۰۲۱(۱۱ آبان ۱۴۰۰) تا به حال، ۹۰ درصد سقوط کرده است. صرف نظر از عوامل فاندامنتال که منجر به این روند نزولی شدید شد، SOL به نظر میرسد که در نزدیکی سطح حمایت هفتگی در ۲۴.۵۲ دلار تثبیت می شود.


علیرغم اینکه قیمت سولانا این سطح را مورد امتحان قرار نداده است، اما توقف فروش این رمزارز به نظر میرسد که منجر به جهش ۳۴ درصدی آن شده است. سولانا طی این جهش تلاش می کند که از سقف های پایین تر پیشین که از ۱۶ می(۲۶ اردیبهشت) شکل گرفته اند ، عبور کند. اگر این روند ادامه پیدا کند، احتمال زیادی وجود دارد که SOL ،مقاومت ۳۸.۲۲ دلاری را مورد امتحان قرار دهد.


در برخی از شرایط، قیمت سولانا می‌تواند در مسیر رشد به سمت سطح ۴۰ دلاری قرار گیرد و سود این رمزارز از سطح ۳۴.۲۷ دلاری به ۱۷ درصد برسد. اگرچه بعید است، اما اگر روند بازیابی تداوم یابد ، SOL می تواند به سمت سطح مقاومت هفتگی در ۴۷.۴۳ دلار حرکت کند. در مجموع ، این رمزارز ۴۰ درصد جهش می یابد.


SOLPERP 2022 06 16 07 28 47 637909446816905690 300x171 - تحلیل تکنیکال سولانا(SOL)؛ پنج شنبه 26 خرداد

نمودار روزانه جفت ارز SOL/USDT


از سوی دیگر ، با بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۲۴.۵۲ دلاری ، قیمت به کف پایین تری میرسد و روند نزولی تداوم پیدا می کند. همچنین ، در اثر این حرکت ، سناریوی خرسی باطل خواهد شد و سولانا در مسیر احتمالی کاهش به سمت سطح ۱۹ دلاری قرار می گیرد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: FXSTREET


انتهای خبر

0
0