آکادمی هلاکویی
1400/06/23
10:20
بنیاد اتریوم از چشم انداز Spruce برای تایید هویت غیر متمرکز حمایت می کند

بنیاد اتریوم (EF) و سرویس نام اتریوم (ENS)…

بنیاد اتریوم (EF) و سرویس نام اتریوم (ENS) از سیستم پیشنهادی برای ورود ایمن با استفاده از اتریوم از شرکت نرم افزاری هویت غیرمتمرکز Spruce پشتیبانی می کنند.


سیستم Spruce پس از آنکه EF و ENS در ماه جولای(تیر) درخواست پیشنهادی را برای تشویق توسعه دهندگان و شرکت های نرم افزاری به منظور ارائه بسته ورود به سیستم با استفاده از Oauth،یک استاندارد باز برای تفویض دسترسی ، ارائه کردند ، انتخاب شد.


در بیانیه ۱۳ سپتامبر(۲۲ شهریور) آمده است که این شرکت قصد دارد به کاربران کنترل هویت آنلاین خود را بدهد و جایگزینی برای انتقال داده های شخصی به شرکت هایی مانند گوگل ، اپل و فیس بوک ارائه دهد.


اسپروس خاطرنشان می کند که اکوسیستم اتریوم “در حال حاضر ده ها میلیون کاربر دارای کیف پول فعال ماهانه دارد که با کلیدهای رمزنگاری خود برای معاملات مالی ، مدیریت جامعه و موارد دیگر امضا می کنند”.


وی گفت: “امنیت این کیف پول ها در میلیاردها دلار دارایی های دیجیتالی در خطر است، این کیف پول های امن همچنین می توانند برای ورود به خدمات Web۲ استفاده شوند. “


اسپروس با ENS و بنیاد اتریوم همکاری نزدیکی خواهد داشت تا اطمینان حاصل کند که راه حل آن با استانداردهای موجود در اکوسیستم اتریوم سازگار است و تاکید می کند که “نتیجه نهایی برای مجریان قابل استفاده و راحت خواهد بود.


این تیم ادعا می کند: “با استانداردسازی این گردش کار ، میلیون ها کاربر اتریوم می توانند از هویت دیجیتالی که به طور کامل کنترل می کنند برای دسترسی یکپارچه به وب استفاده کنند.”


Spruce افزود که در حال حاضر شروع به ارائه نظرسنجی از بهترین شیوه ها ، تحقیقات کاربران ، پیش نویس مشخصات و پیاده سازی مرجع کرده است.


در ماه جولای(تیر) ، کوین تلراف گزارش داد که پرداخت های رمزارزی و پلتفرم مدیریت هویت Numio برنامه ای را توسعه داده است که به کاربران اجازه می دهد هویت خود را بدون ارسال اطلاعات حساس به خدمات وب تایید کنند. سیستم Numio از اثبات دانش صفر برای تایید رمزنگاری داده ها استفاده می کند.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0