رمزارز نیوز
1401/03/17
15:30
نهنگ‌ها دوباره هوس شیبا کرده‌اند!

پلتفرم Shibburn، در آخرین گزارش از پروژه توکن‌سوزی شیبا از انتقال ۱٫۱ میلیارد از این توکن به کیف پول‌های مرده… مطالعه مطلب ...

پلتفرم Shibburn، در آخرین گزارش از پروژه توکن‌سوزی شیبا از انتقال ۱٫۱ میلیارد از این توکن به کیف پول‌های مرده در هفته گذشته خبر داده است. یک‌چهارم این مقدار در دو روز آخر هفته سوزانده شده‌اند. در همین حال، شیبا دوباره به لیست دارایی‌های برتر نهنگ‌ها بازگشته است.


طبق گزارش‌ها، عدد دقیق شیباهای سوزانده‌شده، ۱٫۱۰۲٫۷۷۴٫۳۹۲ توکن است که طی ۹۷ تراکنش از دسترس خارج شده‌اند. این حجم شیبا در حال حاضر و با قیمت فعلی، بیش از ۱۱۶۷۸ دلار ارزش دارد.


در دو روز آخر هفته، یعنی شنبه و یکشنبه نیز به ترتیب ۱۹۱،۵۱۰،۱۷۱ و ۲۹۳،۹۳۰،۱۷۳ توکن سوزانده شدند.


همچنین، بر اساس گزارش WhaleStats، پلتفرمی که بزرگ‌ترین کیف‌پول‌های اتریوم، پالیگان، بایننس کوین و دیگر بلاکچین‌ها را ردیابی می‌کند، شیبا اینو دوباره در لیست ۱۰ دارایی برتر میان نهنگ‌های بزرگ اتریوم ظاهر شده است. این توکن در حال حاضر پس از اتریوم، USDC و FTX Token در رتبه چهارم در این لیست قرار دارد.


در زمان انتشار این خبر، ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم، ۱۱٫۸۸ درصد از دارایی‌های خود را به شیبا اختصاص داده‌اند که معادل ۴۶،۲۸۹،۸۶۲،۵۰۶،۵۶۴ توکن شیبا با ارزش ۵۱۳،۹۶۳،۵۷۸ دلار است.


۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0