آکادمی هلاکویی
1400/07/21
10:10
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۲۱ مهر

اتریوم روند کاهشی جدیدی را از منطقه مقاومتی…

اتریوم روند کاهشی جدیدی را از منطقه مقاومتی ۳۶۰۰ دلاری آغاز کرد. به موجب این افت قیمت، اتر (ETH) زیر حمایت ۳۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت. با این حال، گاوها در نزدیکی سطح ۳۴۰۰ دلار به میدان بازگشتند.


پایین ترین سطح قیمت در نزدیکی ۳۴۰۵ دلار شکل گرفت و قیمت اکنون در حال افزایش است. اتر در حال حاضر با قیمت ۳۴۶۷ دلار در حال ترید شدن است. در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD می بینیم که یک کانال نزولی اصلی با مقاومتی نزدیک به ۳۵۲۰ دلار در حال شکل گیری است.


نمودار اتر 7 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه 21 مهر

این خط روند در نزدیکی سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰٪ حرکت نزولی سقف نوسانی ۳۶۲۰ دلار به کف قیمت ۳۴۰۵ دلار واقع است. در صورت شکست قاطع قیمت بالای مقاومت این کانال، افزایش جدیدی از سطح ۳۵۴۰ دلار آغاز می شود.


مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۵۴۰ دلار واقع است و بالاتر از این مقاومت، احتمال جهش جدید قیمت وجود دارد. در این حالت، قیمت می تواند به سطح ۳۶۲۰ دلار برسد.


اگر اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومتی ۳۵۲۰ و ۳۵۴۰ دلار به حرکت خود ادامه دهد، می تواند یک افت جدید را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۴۵۰ دلار می باشد.


اولین حمایت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۳۴۰۰ دلار شکل می گیرد. در صورت سقوط قیمت تا زیر سطوح حمایتی ۳۴۰۰ و ۳۳۸۰ دلار، احتمالا این روند ریزشی ادامه پیدا می کند. حمایت اصلی بعدی نزدیک به تراز ۳۳۷۵ دلار می باشد. هرگونه کاهش بیشتر می تواند قیمت اتر را به سمت منطقه حمایتی ۳۳۰۰ دلار سوق دهد.


اندیکاتورهای تکنیکال


MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی شتاب می گیرد.


RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.


حمایت اصلی: ۳۴۵۰ دلار


مقاومت اصلی: ۳۵۲۰ دلاراین مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: newsbtc


انتهای خبر

0
0